Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupra ve DOTZ HANZO

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Nogaro tarafından paylaşıldı.

1. Nogaro

Nogaro SCW Üyesi

79
    7
    8
    Arkadaslar artık zaman yaklastı kısmetse hazıranın ılk haftası ıcınde aracım teslım edılecek bende bırkac jant modelıne baktım ve dıger araclarımızda kullandıgımız ve aılecek sevdıgımız DOTZ markasına bır bakayım dedım ve hanzo modelını begendım yorumlarınızı merak edıyorum

Arac beyaz ve cam tavan var renk butunlugu saglaması acısından sıyah dusunuyorum cıplak gozle gordum gayet guzel hatlı bır jant yorumlarınızı merak edıyorum veya bana onerebılecegınız cupraya yakısan jant bılıyorsanız yazarsanız sevınırım

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    üstünde görmek lazım...
    eğer araca yakkışmazsa ..güzel durmayabilir

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    cupranın üstündeki jant daa gayet hoş neden değiştirmeyi düşünyosun.eğer alınıcaksa güzel jant

4. Nogaro

Nogaro SCW Üyesi

79
    7
    8
    eskı cupra jantı olsa cok guzel fume olan suankı bocalara takılan ama sankı aracın tasarım ıddasına yakısır bır jant gıbı durmuyor sankı jantları

5. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    İbiza keskin sert hatlara sahip o yüzden ben bu jantı tercih etmezdim. Leona yakışan bir jant ama ibiza için hayır diyorum.

6. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bence ilk arabanızı hayırlısı ile alın jantlat zaten hoşuna gider eğer gitmezse ozaman bakarsın şimdiden kafa karıştırmana gerek yok :D

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Evet cupra üzerinde çok güzel bi jantla geliyo bide bu model pek hoşuma gitmedi model ismi de hiç hoşuma gitmedi :D

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    bende orjinal jantları bir görüp kullanın derim.

9. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    bir kaç resim vardı arşivimde fikir vermesi açısından ekledim;

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bence güzel değil..