CUPRA - TYPE-R videoları | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

CUPRA - TYPE-R videoları

karapale

Kayıtlı Üye
videoların hepsi eski kasa taypar..yeni kasa taypar ile çuprayı merak ediyorum ben :D

omercanilica

Kayıtlı Üye

Gtı

Kayıtlı Üye
cok bılgılı arkadasım atmosferık arac turbo aracı nasıl gecıcek oynama yapmadan acıklasana?
Ben geçemezmi dedim ? Neredeyse Azına kadar dolu bi type-r stock cupraya 2 boy atabiliyo.Type-R a yapılanlar cupraya yapılırsa nolur cevabı senden duymak istiyorum :cool:

omercanilica

Kayıtlı Üye
Ben geçemezmi dedim ? Neredeyse Azına kadar dolu bi type-r stock cupraya 2 boy atabiliyo.Type-R a yapılanlar cupraya yapılırsa nolur cevabı senden duymak istiyorum :cool:
emın ol o kadar verımlı olamıyor olamazlarda neden cupraları agzına kadar yukleyıp bu type-rların ıcınden gecek 1 cupra bıle goremıyoruz ?

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

valla ben rastgele ekledım beyendıgımı ekledım cogunda typer gecıor zaten
yenı kasa eklesen o kadar olmazdı cunku yenı kasada oyle aham saham bırsey yuruyusu yok ama eskı kasa ekledıgın ep3 ler masallah yuruyor en buyuk avantajı hafıflıgı ve sanzumanı

Gtı

Kayıtlı Üye
emın ol o kadar verımlı olamıyor olamazlarda neden cupraları agzına kadar yukleyıp bu type-rların ıcınden gecek 1 cupra bıle goremıyoruz ?

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

yenı kasa eklesen o kadar olmazdı cunku yenı kasada oyle aham saham bırsey yuruyusu yok ama eskı kasa ekledıgın ep3 ler masallah yuruyor en buyuk avantajı hafıflıgı ve sanzumanı
Uba 88 / U type-r ı geçmedimi :D ?
Atmosferikte en hızlı type-r o sonuçta onunlada denediler videolarıda var bi gözat istersen.