Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tdi

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın jantlarını orjinal rengine çevirdim ayna kapaklarınıda aynı renge kaplattım boya korumadanda çıkınca çok amatör bi video çektik yorumlarınızı bekliyorum :D[video]http://www.streetfire.net/video/ibiza-cupra-tdi_2239478.htm[/video]

cok guzel oldu bu halı kesınlıkle o beyaz sevdası hıc hosuma gıtmemıstı :)masallah canım

Maşallah şimdi iyi olmus işte kusura bakma ama jantlar ve aynalar beyaz cok kotuydu. Jantların silver rengine bayıldım. Orjinal rengine çevirdiniz sanırım. Kumlamaylamı boyandı normalmi? Maşallah

Daha ne olsun la 10 numara jant:) kim bunu diyen +1

emrecim boyle gayet guzell.. aynalar da cok iyi olmus..
ayberki dinleme sen; onda beyaz sevdasi var :)

Maşallah şimdi iyi olmus işte kusura bakma ama jantlar ve aynalar beyaz cok kotuydu. Jantların silver rengine bayıldım. Orjinal rengine çevirdiniz sanırım. Kumlamaylamı boyandı normalmi? Maşallah
safa şimdi benimde hoşuma gitti eskisinden iyi oldu araba orjinal zatende böyle daha bi orjinal durdu jantlarda kumlama yapılmadı ama zımparayla en alt boyasına kadar zımparalandı
Daha ne olsun la 10 numara jant:) kim bunu diyen +1
bunu diyen belli zaten teşekkür ederim bu arada :)

bu arada aracin sesi cok iyi emre :) bayiliyorum bu sese :)

Geri
Üst Alt