Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tdi orjinal turbosu veya uyumlu turbolar.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bilenler vardır aranızda. turboların kod numaraları falan var. ibiza cupra tdi orjinal turbosu nedir. veya uyumlu olan turbolar nelerdir. +200 hp zorlanmadan alabileceğimiz. birde 1.9 tdi 150 hp olan leon sportlar var. onun turbosuyla cupra tdi turbosu aynımı?

PD 150 ile PD 160 arasındaki tek fark Turbo'ları Abi.
Turbocu Ümit'le konuşmak lazım bu işi en iyisinden karar kılmak için. Kara Tren'inki gibi bişey yaptırılabilir.

kara trenin üzerindeki turbo tam olarak ne var şu anda biliyormusun ayberk. olmadı orjine dönmek istiyorum. alt devirlerde hızlansın istiyorum.tam en iyi gücü verdiği devirde vites bitiyor.:kizgin::kizgin:

GT1749VB orjınal turbosu pd160 ın,Cupra tdı da altlar olmeden braz daha basınc tutabılen en guzel halı orjınal turbosu ve Forgenın Wg yayı takılı halı

Pd150 ıle pd160 ın turboları aynı Cooler farkı var ayberk

işte hayat kurtaran adam geldi :D sağol can. satılık bildiğin turbo varmı bundan? veya nerden bulabiliriz? servis deme ama:D

abı turbocuları gezıp tek tek sormak lazım elınde var mı dıye,baska b arabadada aynısının olma ıhtımalı var.Servıs fıyatı mutlak ucukdur yada Garrett ın dısbiritorunu arayıp sormak lazım ellerınde var mı dıye

veya alt devirleri öldürmeden iyi güç alabileceğimiz turbo neler olabilir. 210-220 hp civarları bana yeter :D

Geri
Üst Alt