Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cupra tdi orjinal turbosu veya uyumlu turbolar.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında mehmetelt tarafından paylaşıldı.

1. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    arkadaşlar bilenler vardır aranızda. turboların kod numaraları falan var. ibiza cupra tdi orjinal turbosu nedir. veya uyumlu olan turbolar nelerdir. +200 hp zorlanmadan alabileceğimiz. birde 1.9 tdi 150 hp olan leon sportlar var. onun turbosuyla cupra tdi turbosu aynımı?

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    PD 150 ile PD 160 arasındaki tek fark Turbo'ları Abi.
    Turbocu Ümit'le konuşmak lazım bu işi en iyisinden karar kılmak için. Kara Tren'inki gibi bişey yaptırılabilir.

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    kara trenin üzerindeki turbo tam olarak ne var şu anda biliyormusun ayberk. olmadı orjine dönmek istiyorum. alt devirlerde hızlansın istiyorum.tam en iyi gücü verdiği devirde vites bitiyor.:kizgin::kizgin:

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    GT1749VB orjınal turbosu pd160 ın,Cupra tdı da altlar olmeden braz daha basınc tutabılen en guzel halı orjınal turbosu ve Forgenın Wg yayı takılı halı

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Pd150 ıle pd160 ın turboları aynı Cooler farkı var ayberk

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    işte hayat kurtaran adam geldi :D sağol can. satılık bildiğin turbo varmı bundan? veya nerden bulabiliriz? servis deme ama:D

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    abı turbocuları gezıp tek tek sormak lazım elınde var mı dıye,baska b arabadada aynısının olma ıhtımalı var.Servıs fıyatı mutlak ucukdur yada Garrett ın dısbiritorunu arayıp sormak lazım ellerınde var mı dıye

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    veya alt devirleri öldürmeden iyi güç alabileceğimiz turbo neler olabilir. 210-220 hp civarları bana yeter :D

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Orjınal turbosu :)

10. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Hmm.