Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon'umun Lip'i Boyle Oldu..

aman abi olur mu hiç oyle :)

cok guzel olmus gule gule kullan :)

güle güle kullanın maşallah çok sevıyorum bu tampon ve lip'i

çok güzel olmuş güle güle kullanın fiyat ve montaj ücreti hakkında bilgi verebilirmisiniz?

allah kaza bela vermesin abi arkası gelen olsun :) güle güle kullan

Çok beğendim güle güle kullan abi...

aman abi olur mu hiç oyle :)

cok guzel olmus gule gule kullan :)

Güle güle kullan abi,yakışmış...:eek:key:
Cok tesekkurler dostlarim...Fiyat olarak toplamda 130 lira odedim..

başkan kimi bulalım orda varmı tanıdık hüseyin abi vardı doğuş esenyurtta ?

Once siparis geciceksin Aziz ellerinde yok cunku..ama yogunlugu sor yogunsa servis bosuna gitmis olma.. simdi faturaya baktim 88 lira parca 70 lira iscilik var..Evet Huseyin orada..o takiyor zaten..

Once siparis geciceksin Aziz ellerinde yok cunku..ama yogunlugu sor yogunsa servis bosuna gitmis olma.. simdi faturaya baktim 88 lira parca 70 lira iscilik var..Evet Huseyin orada..o takiyor zaten..

sağolasın allah kaza bela vermesin tekrardan güle güle kullan...

abi bu lip olayına hastayım,süper olmuş güle güle kullan. abi sana bi sorum olacak,bende makyajlı kasa beyaz leon var,üzerinde kendi orjinal tamponları var.ben orjinal tamponunu çok seviyorum makyajlı kasanın.bu orjinal tampona lip uygulanabilir mi ?

abi bu lip olayına hastayım,süper olmuş güle güle kullan. abi sana bi sorum olacak,bende makyajlı kasa beyaz leon var,üzerinde kendi orjinal tamponları var.ben orjinal tamponunu çok seviyorum makyajlı kasanın.bu orjinal tampona lip uygulanabilir mi ?
Volkan cok tesekkurler..Ama onu sormak lazim sanirim..

benim aracımdada var ama şahsi fkrim eski kasalrda dahada güzel duruyor lip

güle güle kullan çok güzel

Geri
Üst Alt