Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon'umun Lip'i Boyle Oldu..

ben lip işlemini araçta hep beğenmişimdir..bu da çok güzel olmuş güle güle kullan kazasız balasız nazarsız inşeAllah

lip çok güzel ancak tek olumsuz yorum benden olacak galiba..sanki orta taraf biraz daha öne oturtulabilirdi..biraz geride kalmış gibi görünüyor orta kısım.tabi fotoğraf açısından da olabilir..güle güle kullan abi

lip çok güzel ancak tek olumsuz yorum benden olacak galiba..sanki orta taraf biraz daha öne oturtulabilirdi..biraz geride kalmış gibi görünüyor orta kısım.tabi fotoğraf açısından da olabilir..güle güle kullan abi

Olabilecek en on kisma takildi daha da on olursa sekilde bozulma oluyordu kenarlardan cikintilar gozukmeye basliyordu..Cok tesekkur ederim Aybars saolasin:)

böyle güzel beyaz leon'ları gördükçe passatı satıp tekrar leon alasım geliyor.. hayırlı olsun çok beğendim..

abi biraz içerde kalmış ama çok da mühim değil..
güle güle kullan.

geç bile kalınmış bi hareket Kaan abim..iyi günlerde kullan.. :drink:

Çok güzel olmuş kaan abi hayırlı olsun.. Bi tek öne bi-xenon farlar eksik oda oldu mu tamamdır :D APP plakada olabilir :) Bende aero tampona düşünüyorum ama kararsızım şuan :)

Geri
Üst Alt