Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon'umun Lip'i Boyle Oldu..

serkan abi tam vidalamadan Serhat'ın(Leonrider) eski leonunda bakmıştık ama Aero kite çok güzel olmamıştı ortak görüşümüz olarak

O sağ ve soldaki uzantılar ve ortadaki boşluk bozuyor harhalde bütünlüğü Ozancım..

hayırlı olsun kaan guzel olmuş bende benım aracta kı lıpı yakında komple sokecem

Kaan bu arada sana 007 resmi gonderecem daha tam cekemedım tam bır silah

hayırlı olsun kaan guzel olmuş bende benım aracta kı lıpı yakında komple sokecem

Kaan bu arada sana 007 resmi gonderecem daha tam cekemedım tam bır silah

Mehmet neden sokuceksin ben yaptirdim diye mi:D:D Bekliyorum resmi heyecanla...cok tesekkurler dostum saol

Mehmet neden sokuceksin ben yaptirdim diye mi:D:D Bekliyorum resmi heyecanla...cok tesekkurler dostum saol

yok kaan yere bayagı bır basmayı dusunuyorum aracın uzerınde cupra-r tampon oldugundan lıple beraber yere sıfır olacak lıpı sokmek gerekecek o yuzden 007 plakalı porsche panamera 4S beyaz renk:)

Geri
Üst Alt