Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tamponlarım

Hadi hayırlı olsun doğru secim yapmissin Ege..önce bir araban çıksın ondan sonra düşünürsün jant ve yay isini..kokpitte huzur istiyorsan 18'' takarsan 3.5 seatsport yay al bence..17'' takarsanda yaya bile gerek yok bence..benim araca bakabilirsin..gerçi saolsun arkadaslar herkese 5lik tatktirmaya uğraşıyorlar ama :D benim fikrim coil olmadıktan sonra bu yay ısı özelliklede 5 lik yay arabalara işkenceden başka bisey değil..Şahsi fikrim:)

aynen abi bende senın gıbı dusunuyorum once su araba cıksın dıye beklıyorum eger 17 lık takarsam jantları yaylara hıc ellemem zaten ama 18 takarsam 3.5 luk takarım dıye dusunuyorum sendeki jantlar 17 mi abi??

Hayırlı olsun abi çatlaksız kullanırsın inş. :)

Dün 5lik yay için 240TL fiyat aldım bende adam 3,5luk daha pahalı dedi ?

kardesım cok tesekkur ederım saollasın bende artık araba gelınce bakıcam eger gozume ıyı gozukmezse takıcam 3.5 luk seat sport yayları ama gozum alısırsa takmayabılırım cunku ısın en komık kısmı cupra tamponlar ama 16 lık jantlarım olcak :D:D:D

en doğru karar arabaya baktıkça ne kadar doğru bi seçim yaptığını anlayacaksın iyi günlerde kullan...

Hayırlı olsun ege şimdi arabanı dahada çok seviceksin.... 16 jantla tampon taktırmanın ne alakası var sonradan 18 taktırmanı öneririm mod işi yavaş yavaş gerçi senin amca gibi bi amcamız olsa hızlı ve süper olur...:))

(Kimisi kendi parasıyla yapar ama babadanda fırça yer):))

aynen abi bende senın gıbı dusunuyorum once su araba cıksın dıye beklıyorum eger 17 lık takarsam jantları yaylara hıc ellemem zaten ama 18 takarsam 3.5 luk takarım dıye dusunuyorum sendeki jantlar 17 mi abi??
benimkiler 17'' Ege:eek:key:

Geri
Üst Alt