Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tamponlarım

bidahada zor gelir heralde :D ama o şekilde gözüne çok batıcak ben söyliyim sana ,yayda olmayınca araba uçmaya hazır gibi :D en yakın zamanda el at sen arabaya madem başladın bu mod işine :)

muhtemelen bana da ole gelıyo ama sımdı on yargılıda olmak ıstemıyorum zaten arabamdan yarım gundur ayrıyım cok ozledım walla :D

Hadi hayırlı olsun doğru secim yapmissin Ege..önce bir araban çıksın ondan sonra düşünürsün jant ve yay isini..kokpitte huzur istiyorsan 18'' takarsan 3.5 seatsport yay al bence..17'' takarsanda yaya bile gerek yok bence..benim araca bakabilirsin..gerçi saolsun arkadaslar herkese 5lik tatktirmaya uğraşıyorlar ama :D benim fikrim coil olmadıktan sonra bu yay ısı özelliklede 5 lik yay arabalara işkenceden başka bisey değil..Şahsi fikrim:)

alışınca hergün marşa basmaya öyle oluyo insanda bi eksiklik oluyo bişey olmaz 1 gün dayan :D

Hadi hayırlı olsun doğru secim yapmissin Ege..önce bir araban çıksın ondan sonra düşünürsün jant ve yay isini..kokpitte huzur istiyorsan 18'' takarsan 3.5 seatsport yay al bence..17'' takarsanda yaya bile gerek yok bence..benim araca bakabilirsin..gerçi saolsun arkadaslar herkese 5lik tatktirmaya uğraşıyorlar ama :D benim fikrim coil olmadıktan sonra bu yay ısı özelliklede 5 lik yay arabalara işkenceden başka bisey değil..Şahsi fikrim:)

abi bende 17 jant var gerçekten gerekiyodu dediğim gibi suan 3.5 cm basık ama yeterli gelmiyo genede bana yaa :/

Hayırlı olsun abi çatlaksız kullanırsın inş. :)

Dün 5lik yay için 240TL fiyat aldım bende adam 3,5luk daha pahalı dedi ?

Hayırlı olsun abi çatlaksız kullanırsın inş. :)

Dün 5lik yay için 240TL fiyat aldım bende adam 3,5luk daha pahalı dedi ?

neymiş markası acaba umut biliyomusun eğer konfora önem veriyosan fk olmasın :D zaten -5 konfor olmucakta binmediğim için hiç yayla 5cm basılmıs leona..

tabikide erkan abi bende coilover derim her koşulda gerçekten onun rahatlığı hiç bişey de yok eniştemin aracı 6 cm basık koni coil ile benim 3.5 cm basık arabadan daha konforlu sanki.. yada bana öyle geliyo bilemiyorum ama coilover biraz pahalı olduğu için o kadar para vermek istemiyip arabasının basık durmasını isteyene tabikde 5cm yay öneririm ben . :)

Geri
Üst Alt