Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tamponlarım

hadi hayırlısı ege :) bence daha mantıklısını yaptın cupra tamponlar ile :) artı bide gitmişken ön cupra tampon altına lip de tavsiye ederim istersen bunuda düşün 70 lira bişey yalan olmasın :))

çok güzel bi karar vermişsin inşallah istediğin gibi olur araç maşallah diyelim şimdiden.....:eek:key:

hadi hayırlısı ege :) bence daha mantıklısını yaptın cupra tamponlar ile :) artı bide gitmişken ön cupra tampon altına lip de tavsiye ederim istersen bunuda düşün 70 lira bişey yalan olmasın :))

Aynı gün servis cıkısı oda yapılcak zaten ayırttım bıle bıde almısken de yay mı alsam acaba :D

çok güzel bi karar vermişsin inşallah istediğin gibi olur araç maşallah diyelim şimdiden.....:eek:key:

Cok tesekkur ederım Serhat abi walla dogru bır karar verdıgımı dusunuyorum umarım hayal ettıgım gıbı yapabılırım:eek:key:

zaten sen tersten başladın arabayı yapmaya :D millet ilk önce jant alır yay alır felan fıstık ondan sonra cupra tampon felan alır sen direk cupra tampondan basladın :D:D bu gidişle senin araba birebir cupra olucak :D bence bbs ch jant ile 5 cm bas arabayı onnumara olsun :)

Ön arka 2000 tl ise montaj dahil fiyat süper.. İndirim felan mı var ?

zaten sen tersten başladın arabayı yapmaya :D millet ilk önce jant alır yay alır felan fıstık ondan sonra cupra tampon felan alır sen direk cupra tampondan basladın :D:D bu gidişle senin araba birebir cupra olucak :D bence bbs ch jant ile 5 cm bas arabayı onnumara olsun :)

yok 5 cm almam rahatım cok bozulur ama bi 3.5 luk hiç fena olmaz gorsel acıdan rahatımda fazla bozulmamıs olur :D

Ön arka 2000 tl ise montaj dahil fiyat süper.. İndirim felan mı var ?

Hiç bilmiyorum walla tamponlar amcamın hediyesi ben sadece ne kadar diye sordum 2000 TL dedi ama belkı daha yuksektir acıkcası pek fıkrım yok

Geri
Üst Alt