Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tamponlarım,,sonunda :)

hayırlı olsun güle güle kullan
ton farkı umarım fotoğraftan kaynaklanıyordur

hayırlı olsun..umarım renk farkı resimde kaynaklıdır..

makyajlı kasaların ön tamponları makyajsızlara nazaran zaten güzel olduğu için sadece lip uygulaması ile çok güzel oluyor..nitekim bende bugün sadece arka tamponumu cupra yaptırdım:)

Çoook güzel olmuş...Güle güle kullan..

hepinize çok çok teşekkür ederim.ne kadar samimi bi site bu yaa.duygulandım sanki :)
renk farkı ne sinir dimi,işten koşturmaktan arabayı götürmeye fırsat yokki.boya kodunu verdim boyacıya,bıraktım onlar taktı getirdi fln anlamadım da akşamdı malesef.şimdi git bi daha boyat :)

hepinize çok çok teşekkür ederim.ne kadar samimi bi site bu yaa.duygulandım sanki :)
renk farkı ne sinir dimi,işten koşturmaktan arabayı götürmeye fırsat yokki.boya kodunu verdim boyacıya,bıraktım onlar taktı getirdi fln anlamadım da akşamdı malesef.şimdi git bi daha boyat :)

hayırlı olsun güle güle kullanın. Servisten mi aldınız? Ne kadar tuttu?

o renk farki var ya beni bitirdi beni..aynisi sey benim basima geldi saolsun Zafer abi ilgilendi yeniden boyandi ama yine de fark var...bir kere arac gunes yedimi orjinal renk cok zor..ama cok yakismis..iyi gunlerde kullan:)

maaşallah çok yakışmış güle güle kullanın :D

Geri
Üst Alt