Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampona Lip Taktirip Sorun Yasayan Var mi?

007

Kayıtlı Üye
Cupra tampona lip taktirmak istiyorum..Orjinal lipi olmadigi icin (eski kasanin lipi) bazi uyumsuzluklar olabiliyormus..Ben geceleri %70 kaldirima cikmak durumunda kaliyorum..Acaba inip cikarken sorun yasarmiyim? Su anda on tamponu kaldirima surtmuyor cikarken ama lip ile surter mi? Tamponu delerek takiyorlarmis..Tamponu kirarmi lip zorlanirsa kaldirima cikarken acaba? Fikirlerinizi rica ediyorum...

lıp kırılmaz abı ayaklarından kopar en ıyı ıhtımal sen eger kaldırıma suan surtuyorsan kesınlıkle surter ... tranaslanır duru sert plastık zaten o lıp benım bundan oncekı aracımda orjınal tampondada vardı sonra cupra-r taktıgımdada vardı yok herdaım surtup durdum ben ozellıkle otopark gırıs cıkıslarında sorun yasayabılırsın evet bu arada orjınal tamponun altını deldırceksın taktırmak ıcın mınımum 10dan fazla vıdalıcaklar malum hafıften kanırtarak ve ısıtarak takılıyor duzgun olması ıcın

lıp kırılmaz abı ayaklarından kopar en ıyı ıhtımal sen eger kaldırıma suan surtuyorsan kesınlıkle surter ... tranaslanır duru sert plastık zaten o lıp benım bundan oncekı aracımda orjınal tampondada vardı sonra cupra-r taktıgımdada vardı yok herdaım surtup durdum ben ozellıkle otopark gırıs cıkıslarında sorun yasayabılırsın evet bu arada orjınal tamponun altını deldırceksın taktırmak ıcın mınımum 10dan fazla vıdalıcaklar malum hafıften kanırtarak ve ısıtarak takılıyor duzgun olması ıcın
Kisacasi hic girme diyorsun:) Lip kirilsin onemli degil de tamponu catlatmasin vidalanan yerlerinden...

yok ben tamponda oyle bır olay yasayan gormedım abı ama su var buyuk olasılıkla vıdalar kalır lıp yere dusmeye yakın surter oyle bır durumda ben bır kere lıfte cıkarken vurdum koptu sandım dıe ındım ama o kadar cok vıda atılıyorkı saglam ve duzgun olsun dıe sadece ortadakı 2 parca yerden kopup asaga sarkmıs bır duruma gelebıldı onun dısında sadece trasladı kendını hep garaja gır cıkta

yok ben tamponda oyle bır olay yasayan gormedım abı ama su var buyuk olasılıkla vıdalar kalır lıp yere dusmeye yakın surter oyle bır durumda ben bır kere lıfte cıkarken vurdum koptu sandım dıe ındım ama o kadar cok vıda atılıyorkı saglam ve duzgun olsun dıe sadece ortadakı 2 parca yerden kopup asaga sarkmıs bır duruma gelebıldı onun dısında sadece trasladı kendını hep garaja gır cıkta
Goruntusu de cok guzel meretin:)

Benim önceki arabamda vardı hatta 1 hafta lipsiz gezdim pişman oldum hemen taktırmadığıma sonra gidip acil taktırdım çok güzel oluyor bahar gibi bişeyler yaptırmayı düşünüyorum ve onların başında lip geliyor...

Yanlız usta önemli tecrübe diyorum en az 2 kişi yapabiliyor....

Benim önceki arabamda vardı hatta 1 hafta lipsiz gezdim pişman oldum hemen taktırmadığıma sonra gidip acil taktırdım çok güzel oluyor bahar gibi bişeyler yaptırmayı düşünüyorum ve onların başında lip geliyor...

Yanlız usta önemli tecrübe diyorum en az 2 kişi yapabiliyor....
Engin nerede yaptirmistin? Sanirim bu isi en iyi erya yapiyor..en cok orada yapildigi icin..
takarlarken kesınlıkle yanlarında durda abı :) uzaktan kontrol et yamuk olma olasılıgıda var bır taraf gerıde falan kalmasın sonra canının sıkılır
Zaten arabanin basindan ayrilmam..

hiç bişi olmaz Kaan abim merak etme.. :eek:key:

Engin nerede yaptirmistin? Sanirim bu isi en iyi erya yapiyor..en cok orada yapildigi icin..

Zaten arabanin basindan ayrilmam..

Ben eryada yaptırdım iyi yapıyorlar çünkü çok lip taktıklarına şahit oldum kaç tane cupra'ya lip taktılar hatta ulukan bile lip için oraya gelmişti...karar verirsen zaman uyarsa beraber gideriz...

Geri
Üst Alt