Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhabalar; Siteden Alıntı yaparak ekledimaraç sahibi arkadaşlar kusura bakmasın..
Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz araçlardaki ön ve arka cupra tamponunu nerden, ne şekilde temin edebiliriz, bu tamponun adı tam olarak nedir, gördüğüm kadarıyla hem 2009 öncesi hemde 2010 makyajlı kasaya takılabiliyor bu konuda özellikle taktıran arkadaşlardan bilgi istiyorum, Taktırılan yer ve maliyet konusunda bilgilendirirseniz sevinirim... şimdiden teşekkürler paylaştığınız bilgiler için..

Ekli dosyayı görüntüle 3382Ekli dosyayı görüntüle 3383

makyajlı kasaya bu tamponu takmak için ön panjur ve farlarıda değiştirmen gerek makyajsızın tamponu bu

Makyajsiz cupra tampondur bunlar makyajli kasaya olmaz far izgara degismek zorunda

Ben iste farlari izgarayi tamponu degistirdim bu kadar sorunsuz direkt oluyor :)

Fotolardaki araçlardan biri benim :) Bunlar makyajsız kasa Cupra tamponları.
aracınız makyajlıysa bu konuyu ZGR ( özgür) ile görüşmenizi tavsiye ederim.
Servislerden temin edebilirsiniz. Dışarıda ikinci el satan bulmanız biraz zor.

Fakat makyajli kasayla makyajsiz kasada far soketleri farkli onlarda degiscek

Ben iste farlari izgarayi tamponu degistirdim bu kadar sorunsuz direkt oluyor :)

Baba nerde nasıl yaptırdın bu konuda biraz bilgi versen.. Umrumda değil walla masrafı bu tampon olsun arabaya binmiycem yanında yatıcam.. ;)
Ayrıca şunlarıda öğrenmek istiyorum, ızgarayı boyattınmı yoksa folyomu kaplı ve farların Cupra mercekli far değil gördüğüm kadarıyla bunu alırken böyle almamanın bi sebebi varmı sana zahmet bu konuda biraz aydınlat beni ;)

İzgara cupra izgaradur orjinalinin etrafi siyahtir
Farlarimda cupra fari onlarsa orjinal

Servisten temin edip uygulamasini dursun (genius ) yapti :)

Geri
Üst Alt