• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cupra tampon

theberk

Kayıtlı Üye
İsim
Berk şentürk
Nereden
İstanbul
Araç
Seat Alacağım
Merhaba arkadaşlar 2013 leon sc modelindeki aracıma cupra ön tampon düşündüm sırf ızgara altındaki deliklerinden dolayı fakat fiyatı biraz bütçemi aşıyor tampon yerine ızgara bölümü altındaki yeri delmeden yapabileceğimiz birşey varmıdır önerebileceğiniz?IMG_2687.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

isayldrm

Kayıtlı Üye
İsim
İsa
Nereden
Eskişehir
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Merhaba arkadaşlar 2013 leon sc modelindeki aracıma cupra ön tampon düşündüm sırf ızgara altındaki deliklerinden dolayı fakat fiyatı biraz bütçemi aşıyor tampon yerine ızgara bölümü altındaki yeri delmeden yapabileceğimiz birşey varmıdır önerebileceğiniz?Ekli dosyayı görüntüle 19618

evet ya çok güzel degilmi

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhaba arkadaşlar 2013 leon sc modelindeki aracıma cupra ön tampon düşündüm sırf ızgara altındaki deliklerinden dolayı fakat fiyatı biraz bütçemi aşıyor tampon yerine ızgara bölümü altındaki yeri delmeden yapabileceğimiz birşey varmıdır önerebileceğiniz?Ekli dosyayı görüntüle 19618

İyi bir kaportacı usta bulursan eğer o kısmı kıl testeresi ile kesiliyor sadece servisten o kısıma gelen siyah plastik parçayı almanız gerekecek
Düz delik olursa çok iyi görünmüyor o plastik ile daha kaliteli oluyor IMG_2972.jpg

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

theberk

Kayıtlı Üye
İsim
Berk şentürk
Nereden
İstanbul
Araç
Seat Alacağım
Üst Alt