Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon

kardeŞİm 1600 lİraya sİparİŞ verdİm sadece Ön tampon bursada doĞuŞ oto da İŞÇİlİk boya falan 1800 lİra gİbİ bİ rakami bulur dedİler bİlgİn olsun...
keşke bursa doğuş otodan vermeseydin aksesuarda biraz fazla abartıyolar fiyatları Hakan abi banada o aralarda bi fiyat verdi :S

Aah aah tamponu çarptığımda akıllı gibi almadım 600 lira farkla, şimdi hayatta vermem o parayı :D
ahhh be güzel kardeşim ben sana dedim ama sakalımız yokki taktırcakdın ozmn bende gaza gelip taktırcaktım bakalım ben yağrın alcam inş pazartesi falanda boyaması biter takarım sende resmine bakıp bakıp iç çekersn bnm yakışıklının :D:D:D

keşke bursa doğuş otodan vermeseydin aksesuarda biraz fazla abartıyolar fiyatları hakan abi banada o aralarda bi fiyat verdi :s

ahhh be güzel kardeşim ben sana dedim ama sakalımız yokki taktırcakdın ozmn bende gaza gelip taktırcaktım bakalım ben yağrın alcam inş pazartesi falanda boyaması biter takarım sende resmine bakıp bakıp iç çekersn bnm yakışıklının :d:d:d
baŞka yerden alsam bu seferde benzİn parasi gİt gel ayni fİyata Çikar o yÜsden baŞka yere sorma gereĞİ bİle duymadim kardŞİm:)

baŞka yerden alsam bu seferde benzİn parasi gİt gel ayni fİyata Çikar o yÜsden baŞka yere sorma gereĞİ bİle duymadim kardŞİm:)
doğru sölüyosun bursada pek fazla alternatifin yok ama ben sürekli bursaya gelip gidiyorum bişi lazım olduğu zamn ben yardımcı olmaya çalışırım

bugün fiyat aldım ön-arka tampon + işçilik + boya vs 2.600TL

Güzel güzel cupra alın :D aero fazla olmasın piyasada :)

Geri
Üst Alt