Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon ve mercekli far yaptırmak istiyorum

SfenkS

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba benim aracım 2006 model 1.4 TDI s-rider ibiza 2-3 ay içinde aracıma cupra ön ve arka tampon ve mercekli far yaptırmayı düşünüyorum tamponlar hakkında bi arkadaşım trabzondan alırım sana 500tl ye mal olur dedi bu fiyat uygun mu sizce ve mercekli far işini de sahibinden.com da bir ilanda gördüm 399tl ye yapıyomuş adamlar ve bu fiyat nasıl sizce adresi de bu
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aci-farlara-mercek-uygulamasi-38347927/detay?

fiyatlar nasıl sizce ???

399 liraya bitmiyor bu is yalniz haberin olsun

birde tamponun ikisini 500 tl ye vermez kimse. ayrıca birde sökme takma ve boyatma parası olacaktır. nerdeyse tampon kadarda boyatma masrafı var.

ön arka cupra tamponu çıkma bulmanız çok zor her zaman söylerim ama arkadaşınız buldum diyorsa ve 500 lira fiyat verdiyse bence beklemeden alın ama orjinalmi görmek lazım.
Serviste cupra ön 495 lira
cupra arka 515 lira
arka difizör 170 lira
ön cupra ızgara ve arka reflektörler 80 lira civarı tutar
Birde boyası+işçilik en iyi ihtimalle 200 250 lira tutacaktır.(dışarıda yaptırırsanız)
Mercekli farları pek araştırmadım bilemiyorum fiyatlarını.

xx

bencede 500 tlye kimse veremez tamponları eğer öyle bişi varsa sakın kaçırmayın mercekleride 300 tl gibi bi fiyata montajlıyolar ama ne kadar aydınlatır ne kadar sağlıklı olur bilemem :)

500 tlye ön arka bnde katılıorm kmse cupra wermez ama ben sana difüzörlü petekli ön arka fr wereblrm o fiyata aklında olsun

farları mercekli yapmak baya zahmetli ve sonrasında sorunlar oluşabilecek bir sistem aracımda bende yaptım ama ayarlarla ilgili sıkıntı yaşanıyor bence en güzeli siyah zeminli angel farları almanız

300 lira fiyati war bu isin ben ibizama yaptirmistim cok memnun kalmistim bahcelievlerde ustasi istersen pm atarsin bana

videoda yapilan islemler mevcut incele istedigin hakkinda nerde nasil olur bilgi veririm kardesim

300 lira fiyati war bu isin ben ibizama yaptirmistim cok memnun kalmistim bahcelievlerde ustasi istersen pm atarsin bana

videoda yapilan islemler mevcut incele istedigin hakkinda nerde nasil olur bilgi veririm kardesim
ben düşüneblrm hala stop alcam zatn :D

arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır şehir dışındayım bakamadım foruma arkadaşa sordum tamponlar çıkma olacakmış bi sorun yaratırmı acaba?? çıkma olması??

399 liraya bitmiyor bu is yalniz haberin olsun

başka ne masrafı oluyo acaba

Geri
Üst Alt