Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon takmayı düşünenler

söylediklerine katılıyorum evet ama dediğim gibi orjinali gereksiz şekilde pahalı.ankara fifty tuning i fiber konusunda övüyorlar orada halletmeyi planlıyorum bakalım.inş söylediklerini yaşatacak bi kaza bela yaşamayız..
insallah yasamazsin orjinalde olsa fiberde...

anlamiorum ya 1750 tl nedir seat tamponu icin :D bmw m tampon daha ucuz ya disarida valla cekilcek dert deil su seat
Evet biraz pahali ama yapacak bisey yok gibi ama bir ara 4 bin tl ye aero on arka spoiler marsbiyel uzerine kol dayama paketi verirlerken guzel fiyatti:eek:key: dun audinin sitesinde A4 tasarlarken sline gorunumu eklemeye 4.096€ yaziyor yada 5 kollu S5 jantina 4.000€ yaziyor oda mantikli gelmiyor heleki replika ve fiberler bu kadar ortaliklari ele gecirmisken S5 in replikasi bin tl iken ama illaki saglamlik ve hafiflik farki vardir dimi?:D

Ben istanbulda çok ugraştım ucuz fiyata tampon alabilmek için.

kayadibi bile toplu alımda 950 tl montaj ve boya hariç fiyat verdi. %10 toplu alım indirimi içinde. en az iki kişi
Boya işcilikli tam hatırlamıyorum ama 1450 tl gibi fiyat almıştım. Ki bunuda toplu alımda %10 indirim uygulaması dahilinde. Tekli alımda 1150 tl verimişti sadece tampon + ızgaralar.

ben erkan nın sayesinde

Kaput boyama + cupra tampon + ızgaraları+ su fiskiye kapaklı + boya ve işcilik hepsi 1340 tl ödedim.

sadece kaput boyamaya 150+kdv istenmişti benden.

kaputuda her nedense güneş yanıgı vardı pasta boya sökmedi sarımsı duruyordu bende boyattım şimdi daha uyumlu araca orjinal den farksız boyandı renk tutmasında.

İsmail abi süper olmuş cupra tampon. güle güle kullan abi...:eek:key:

Geri
Üst Alt