Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon takmayı düşünenler

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar kendi aracıma cupra tampon taktırıyorum.
bununla ilgili birçok kişi bana fıyat konusunda döndü ve hatta toplu yaptıralım denmişti bu yuzden bu konuyu açma geregi duydum.
şimdi makyajsız kasa cupra tamponun fıyatı bize ozel 1270 tl dir.
bu fıyat boya montaj dahıldır.eger far yıkamaları almassanız yada far yıkamasız gelirse fıyattan 50 tl daha düşer.
makyajlı kasanınki ise panjurda mecburen degiştigi için cupra panjuruyla beraber 1750 tl dir.
cupra arka tamponun fıyatı da yeni kasa eski kasa 1100 tl dir.
bu uygulamalar erya otomotivde gerçekleşecekdir ve kredi kartlarına peşin fiyatına 5 veya karta gore 7 taksıt seçenegıde vardır.
servis müdürü aykut bey çok yakın dostumun dostu çıktı ve bende bu konuyu kendisine ilettim ve her konuda yardımcı olmasını istedim saolsun oda benı kırmadı.
eger aracı ile herangi bir düşüncesi olan varsa benle irtibata geçsin hemen halledelim

532 620 64 37

makyajlı kasa tamponu 1750 lira mı ? bana 1850 lira fiyat çıkarttılar..kendim için değil tabi bu bi arkadaşım için..

Bu fark dan faydalanan biri olrak teşekkürler Erkan.

Kaçırılmaması gereken bir fırsat bence.

Ankara da boya iscilik haric salt makyajsiz cupra tampon+izgara fiyati 900 tl bu da demektirki erya320 tl iscilik boyaya alior...kadir duyrulur

Ankara da boya iscilik haric salt makyajsiz cupra tampon+izgara fiyati 900 tl bu da demektirki erya320 tl iscilik boyaya alior...kadir duyrulur
lenn memet tombik daha ucuza sen bulabılırsen sen ayarla o zaman :p:p:p zaten benım aracın vag comlarını ayarlamadın hala :D

kardeşim onunda fıyatını alır sana donerım :eek:key:

eyvallah abi.kafaya koydum taktırcam.servis pahalı gelirse fiber düşünüyorum.spoyler marşpiyel dahil komple boyalı fiber kit ankarada methedilen bi firmada 1100 tl.işçiliğini güzel diyorlar.

eyvallah abi.kafaya koydum taktırcam.servis pahalı gelirse fiber düşünüyorum.spoyler marşpiyel dahil komple boyalı fiber kit ankarada methedilen bi firmada 1100 tl.işçiliğini güzel diyorlar.
ben sana ortalama fıyatını soylıyım seçkin en azında kafanda fikir oluşur tahmini 3500 ile 3700 tl arasında ama emin degılım ve bu paraya degmez benım eskı aracım gıbı yap fıber yaptır :eek:key:

Geri
Üst Alt