Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon makyajlı kasa

alizan

Kayıtlı Üye
birşey danışmak istiyorum size aracımın ön tamponun hasar oluştı kaskodan değiştirirken farkını verip cupra yaptırdım ön arka ama FR tampon getirtmişler cupra diye ama farkını anlattım tekrar ön taraf değişcek cupra gelicek benim sorum sonradan cupra tampon taktırmıs arkadaslara gelen tamponda plaka cevresi orj siyahmı geliyor yoksa yine FR gbi beyaz gelip siyahmı yaptırılıyor ? diğer sorumda FR arka tamponla cupra arka tampon arasında fark varmı onuda değiştirmelimiyim ?
yeri burası değil ama benim cupra ile değişecegi için FR ön tampon boşa çıktı boyalı herşeyi hazır sıfır isteyen olursa satılıktır

Arka tamponlar aynı bi fark yok..

Bu arada tamponu ilan olarak açarsan daha faydalı olur senin içinde alıcı içinde..

Edit: Hatta belki ben bile düşünebilirim :)

kardeşim kesinlikle fr tamponuyla aynı cupra tamponları sadece ortadaki yerler sonradan siyaha boyatılıcak sen sırf aynı tamponu almak için satmış olucaksın şimdiki tamponunu

Cupra biraz daha keskin geliyo gibi duruo..

mlfr2.jpg

mlcupra.jpg

banada o 3 delik dışında sanki daha yırtıcı geliyo gibi nedense...

peki cupra tamponda o plakanın olduğu kısım orj siyah geliyormu yoksa oda fr gibi beyazmı

Alican böyle birşey yetkili servistemi geldi başına bende cupra taktırıyorumda böyle bi sipariş hatası korkuttu şimdi benide aynı ya da değil Cupra bekleyip FR takılması can sıkıcı biraz baştan Cupra yok FR takalım deselerdi problem olmazdı tamam der geçerdin yani

evet yetkili servis kodunu yanlış istemişler heralde adamlarda zaten ilk defa istiyorlarmış cupra tamponu o yüzden acemiliklerine denk geldim :)

Geri
Üst Alt