Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon konusunda yardımınıza ihtiyacım var

Kamil bu tampon cupra değil Fr tampon...sanırım lip buldular ama daha montajı yapılmadı doğrumu??

Bizim araclarda ki tampondan yani FR tampon bu abicim.. Zaten standart olarak leonlarda biraz bosluklar olur her zaman iyi bir sekilde dikkatlice bakılırsa fabrika cıkıslı bir leon'da bile bosluk vardır her zaman ki en basiti arka stopların bosluklarına bak ikisi birbirini tutmaz... cok titiz oldugum icin her noktayı biliyorum. İstedigin gibi olmaz biraz bosluk elbet kalacak benim sag on farımda dahi cok azcık var. Olacaktır elbet ama bu senin ki abartılı bir sey. Bence sen eline a4 cıktılı bir cupra tampon ve fr tampon fotografı al ve servise git. De ki ben FR degil CUPRA parası ödedim size cupra tampon istiyorum aksi halde merkezinize sikayette bulunacagım. Gibi cumlelerle konusursanız emin olun ki istediginiz sekilde olur tampon...

fr tamponu cupra tampon diyemi kekliyolar son moda heralde

kardeş tekrar geçmiş olsun. piskolojını tahmın edebılıorum. zaten canın sıkkın arabayı bu halde gorunce. bıde ustune aksilikler :( en kısa zamanda eskisinden dahaiyi bi sekilşde cıkar insallah sıkma canını .

Bizim araclarda ki tampondan yani FR tampon bu abicim.. Zaten standart olarak leonlarda biraz bosluklar olur her zaman iyi bir sekilde dikkatlice bakılırsa fabrika cıkıslı bir leon'da bile bosluk vardır her zaman ki en basiti arka stopların bosluklarına bak ikisi birbirini tutmaz... cok titiz oldugum icin her noktayı biliyorum. İstedigin gibi olmaz biraz bosluk elbet kalacak benim sag on farımda dahi cok azcık var. Olacaktır elbet ama bu senin ki abartılı bir sey. Bence sen eline a4 cıktılı bir cupra tampon ve fr tampon fotografı al ve servise git. De ki ben FR degil CUPRA parası ödedim size cupra tampon istiyorum aksi halde merkezinize sikayette bulunacagım. Gibi cumlelerle konusursanız emin olun ki istediginiz sekilde olur tampon...
çok saol.. ya şimdi onu diyecektim size!! fr tampon için nekadar fark vermem lasım dün akşam üzeri gidebiliğimden dolayı sağda solda arayıp da bişi öğrenemedim..

Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

şimndi bu resimde aşağı yukarı parçalrın fiyatlarını da yazmıoşlar galiba nekadar kazıklanıyorum acaba bi yardımcı olun lütfen?

Geri
Üst Alt