Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon hakkında önerileriniz

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar merhabalar.biliyosunuz yeni aracım aldım citrus yellow :D ve cupra tamponları hemen alıyorum inşallah.size sorum şu arkadaşlar tampona lip de taktırıcam lipi piano black boyatayımmı yoksa matmı kalsın.birde logonun oldugu panjuru komple piano black mi yaptırayım S logosu hariç yoksa logo iptalimi yaptırayım bal petegi ? sizce nasıl olur bu iki olaya karar veremedim ve önerileriniz benim için önemli fikirlerinizi bekliyorum dostlar...

Kesinlikle bunun gibi abi..Logo iptali çok boş gösteriyo arabayı..Lipde pb olursa tadından yenmez..

2llonys.jpg

kapı direkleri panjur lip piano black öncam dahil siyah film iyi durur

Bende iki panjurda mevcut ama ben orjinal tamponda bal peteği olduğu için almıştım cupra tampona dönünce onun ızgaraları başka olduğu için geri S logolu orjinale döndüm değişikli kullanıyorum hangisini canım isterse

Kesinlikle bunun gibi abi..Logo iptali çok boş gösteriyo arabayı..Lipde pb olursa tadından yenmez..

umutcum bu komple tampon ızgaralarınıda piano yapmış ve çok abartı oldugunu düşünüyorum

kapı direkleri panjur lip piano black öncam dahil siyah film iyi durur
evet abi kapı direkleri yan aynalar ve kaput ay parçasınıda piano black yaptırıcam.ama ön cama film yaparsam başım agrır

Bende iki panjurda mevcut ama ben orjinal tamponda bal peteği olduğu için almıştım cupra tampona dönünce onun ızgaraları başka olduğu için geri S logolu orjinale döndüm değişikli kullanıyorum hangisini canım isterse
kardeşim bende aynı senin imzandaki gibi istiyorum aslında sen bunu hazırmı aldın yoksa sonradan servısdemı veya başka biryerdemi boyattın piano black e ?

logo iptali yapma abi standart daha iyi

ayrıca lip i güzel bi piano black boyatıp oyle tak :)

abi çok zahmetli oldu benim ki orjinal olan bu nikelaj olduğu için boya tutmuyo astarlandı boyandı şimdi nokta nokta atmaya başlamış. Daha önce kaplatmıştım panjuru söktürmeden o attı panjuru söküp kaplatmayı deneyebilirsin

Bendeki lip mat bence daha hoş duruyor,ama panjurları pb yaptıracaksan lipide yaptırman gerekir..

Geri
Üst Alt