Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon boyama

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

ancak boyutlandırabildim:)

arka tamponu folyo yapmıştım onuda boyasammı diye düşünüyorum kusursuz bir işçilik oldu çünkü

Güzel olmus hayırlı olsun görkem abi :) Bence seat yazısının aralarına kırmızı şerit cektir :)

aynen bende de folyo var da...bende boyamayı düşünüyorum ama boya mat mı olsun yoksa parlak mı karar veremedim???

Çok güzel olmuş, peki bu boyanın atma ihtimali varmı ?

su bazlıysa atma ihtimali var bikaç yıkamadan sonra..o yuzden üstüne sprey vernik atmak daha iyi bir iş olur... ;)

boyanın atma ihtimaline ben saatlerimi verdim orada 4 kat boya var her boya arası 15 dk :) atsında görelim:) ama boyanın kalitesi cok önemli boyayı atmadan resmini çekseydim keşke marshall ın spreyi sanırım 500 ml idi ama çok kaliteli 1.5 sene önce aynı boyanın kırmızısıyla kampanaları kaliperleri boyadım hala sorunsuz duruyor boya

Geri
Üst Alt