Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon boyama

en önemli olay etrafını iyi bantlamak ben koli bandıyla yaptım çok güzel oldu

ilk mat diyen sen oldun yalnız atilla...şuanki folyo parlak gece fln pırıl pırıl duruyo... ;)

Ben mat seviyorum abi onun böyle kuru gibi bir görüntüsü harika ya plaka takıldımı ayrı bir güzelliği oluyor tabi parlakda güzeldir zevk meselesi ama ben mat diyorum :)

arka tamponu yapacaksan mat yapmalısın parlak sakın yapma bencede arka tamponda bide arkadan gelen aracın ısıgıda vurunca cok kötü görünür

sen zaten mat demedinmi ne fikir değiştirmiş gibi konuşuyon ;)

Yok görkem abi ben estetik kısmından bakmıstım ama senin dediğin acıdan arkadan gelen için sorun olacağını düşünmemiştim :D

Görkem abi su boyadığın seat logosunun S harfinin aralarını kırmızı şerit ceksene harika olur :)

Yok görkem abi ben estetik kısmından bakmıstım ama senin dediğin acıdan arkadan gelen için sorun olacağını düşünmemiştim :D

Görkem abi su boyadığın seat logosunun S harfinin aralarını kırmızı şerit ceksene harika olur :)

onu düşündüm bi ara ama ugraştırır o biraz folyo dayanmaz boyamam lazım boyada var ama arkaya yaparım onu yaparsam öndekini logo iptali gibi olsun diye boyadım şimdi kırmızı şerit yaparsam bişeye benzemez

onu düşündüm bi ara ama ugraştırır o biraz folyo dayanmaz boyamam lazım boyada var ama arkaya yaparım onu yaparsam öndekini logo iptali gibi olsun diye boyadım şimdi kırmızı şerit yaparsam bişeye benzemez

Yada Seat logosuna kırmızı cerceve yap içindeki çizgileride kırmızı yap oda güzel olur :)

çok basit durur o şimdi atillam golf gti gibi bir kırmızı çizgi düşünüyorum ama ön panjurda bi yere

güle güle kullan abi gayet hoş duruyo..

:)

Geri
Üst Alt