Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon arayanlar???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bugün ben de servisten fiyat aldım aşağı yukarı aynı fiyatı verdiler. fakat işçilik ve boya için 400tl + KDV diyorlar. arkadaşlar servisten parçaamı alsam dışarda taktırsam güzel takarlar mı? boyasını falan iyi tuttururlar mı? ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bence serviste taktırın en fazla 50 tl farkeder

bugün ben de servisten fiyat aldım aşağı yukarı aynı fiyatı verdiler. fakat işçilik ve boya için 400tl + KDV diyorlar. arkadaşlar servisten parçaamı alsam dışarda taktırsam güzel takarlar mı? boyasını falan iyi tuttururlar mı? ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Serviste kesinlikle taktırmayın derim. İyi bir boyacıda aracın aynı rengini yaptırıp boyatın. Boya 150TL, montaj vs. işçiliği 50TL tutar. Servisin yarısından az.

aracın üzerindeki tampon u servi se bırakıp yenisini taktırsan verdiğin tamponu boya+işçiliğe saydırsanız olmazmı?

bildiğim kadar erya çok kez yaptı

o servis uçuyo.. :D :D
150 boya 50 de sökme takma Erya'da mesela..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt