Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra & Sti Rolling Fırından yenı cıktı :)

demek daha satılmamıs :) Hanı ufak tefek boya vs mıdenı bulandırmazsa bulabılecegın temız sti'lardandır yururude cok ıyıdır :eek:key:

Bmk plaka Cupra ile sti denemeleri mevcut başka bir forumda.. Cupra büyük fark yiyor.. Bu yürüdüğünüz stida t16 denilen bir boy büyük turbo var sanırım ki 1.8 barda 370 380 hp gibi güç verir.. 4 çeker dezavantajiyla sizden geride kalır.. Aracın eski sahibi Dogukan cok güzel baktı araca nasıl yürüdüğünü biliyoruz ama biraz daha büyük bir turboyla sti yakalamak cok zorlasir ;)

300 le vıraja yann yann gırmesını gormenız lazımdı bu aletın e92 ıle yururken

Ankara ile bursa arasınada baya basınc farkı oldugunu söyledıler , aracın yazılım bakımından kafamda soru işaretlerı vardı takıı dün geceye kadar hıc bır soru ısaretım kalmadı kafamda :) dün gece e36 m3'lede denedım onunlada aynı fark oluyodu belkıde daha fazlasydı ama video cekmedık m3 için.

Bmk plaka Cupra ile sti denemeleri mevcut başka bir forumda.. Cupra büyük fark yiyor.. Bu yürüdüğünüz stida t16 denilen bir boy büyük turbo var sanırım ki 1.8 barda 370 380 hp gibi güç verir.. 4 çeker dezavantajiyla sizden geride kalır.. Aracın eski sahibi Dogukan cok güzel baktı araca nasıl yürüdüğünü biliyoruz ama biraz daha büyük bir turboyla sti yakalamak cok zorlasir ;)

Güzel yorumun ıcın tesekkur ederım, aklımda zaten ne turbo buyultme var ama suan yapıcagım aem wideband alıp karısımına bakılıcak yazılıma gerek varsa tekrardan yapılıcak yoksa aynı şekıl dewam :)

Maşallah Ergün nasıl ayırmış öyle STI'ı, Typer'dan sonra level atladın. Bundan sonra artık super sport araçlara yönelirsin. Porsche, Ferrari :)

Wrx olsa neyse de, Sti da ki fabrikasyon farklar bile çoktur, sanırım Sti fena halde dengesiz olarak mıncıklanmış. Cupra daki dengeyi de bu şekilde bozmayın, yeterli seviyeye ulaşmış.

MaşeALLAH çok iyi yürümüş gayet de keyifli...

maşallah gerçekten çok iyi ayırıyo yalnız blowun sesine hayran kaldım ne güzel cuufluyo o yaa :)

Geri
Üst Alt