Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra & Sti Rolling Fırından yenı cıktı :)

350-360hp civarı güç alınmış olması lazım bunlarla..

Bu arada dump pipe değil down pipe..:)

Aracınız güzel yürüyor maşallah, biraz Barbaros abinin etkisi olsa gerek:D:D

dyno bılgısını tam olarak bılmıyorm acıkcsı dynoya cıkartmadım aldgımda :) Evt burda Barboros Abinin baya bı etkısı oldugunun farkındym :eek:key:

Google amcaya sordgumda bana Dump pipe dedı ona gore yazdım bnde ;)

Tesekkurler burada.

yalnış hatırlamıyorsam kev plaka iken metanol kitide vardı aracınızda sonrada söktüyse eski sahipleri bilemem tabi

yürüyor bee hemde çufflayarak

Sti da hangi büyük turbo var ? Gt3076 li sti 1.3 bar cont. İle yürürken cuprayi cok geciyor.. 1.8 barda yürüyen sti biraz yavaş kalmış.. Aracınız cok güzel ama maşallah

yürüyor bee hemde çufflayarak

biraz öyle oldu beklemeye basladım :)

başarılı gerçektende...

Tesekkurler :)

Sti da hangi büyük turbo var ? Gt3076 li sti 1.3 bar cont. İle yürürken cuprayi cok geciyor.. 1.8 barda yürüyen sti biraz yavaş kalmış.. Aracınız cok güzel ama maşallah

Sti'dakı turbonun ne oldugunu bılmıyorum ama yapan ustasıyla sohbet ettık gun ıcerısnde , aracta evc'de var a modunda 1.4 barla yuruyomus b modunda ise 1.8 falan onun söyledıklerını yazdım buraya zaten denedgm sti ise bızım toptancımızın samımı arkadasım dıyebılırım :) Tesekkur ederım .

bu sti internette 49 satılık olan araçmı bu arada iki aracada maşallah

Geri
Üst Alt