Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra & Sti Rolling Fırından yenı cıktı :)

facebook'ta bi sorun var..
ilk defa böyle bişi görüyorum log in olmuyo..I.E de güvenlik sıkıntısı falan var yazıyo..

"Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var."

Youtube videolar eklenmıstır lınktı guncelledım :)

masallah bayagı b fark olmus,buyuk turbo ne var acaba sti da

masallah bayagı b fark olmus,buyuk turbo ne var acaba sti da

Sağolsn bnde aracımı gorme şansım oldu bu aksam e36 m3'lede denedım sıkıstırmalı pıstonlar ve egsoz vardı , onunlada vıdeodakı gıbı fark olmstu. Sti'dakı turbonun ne oldugunu tam olarak bılmıyorum gercı aracın uzerındekılerıde az once ogrendım arkasımdan :)

Ergun senin aracta neler var?

Benzın pompası , yazılım , komple egsoz , Dump walfe , dump pipe , buyuk ıntercooler . bunlar mecvut abi.
Valla masallah cok iyi gidiyor..bir de turbo buyutsen demek rakip tanimayacak...streetfireda izlemistim baska araclari daha geciyordu..

Benzın pompası , yazılım , komple egsoz , Dump walfe , dump pipe , buyuk ıntercooler . bunlar mecvut abi.

350-360hp civarı güç alınmış olması lazım bunlarla..

Bu arada dump pipe değil down pipe..:)

Aracınız güzel yürüyor maşallah, biraz Barbaros abinin etkisi olsa gerek:D:D

Geri
Üst Alt