Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupra Sorgusu

Konu, 'Sohbet' kısmında kurtbil tarafından paylaşıldı.

1. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
  2. leoni

leoni SCW Üyesi

278
    0
    16
    araba satılmış can geçmiş olsun.yoksa senmi aldın :D cevapları beklemeden?

3. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    adam gidip kendi kendine bir yere vurduysa,ya da birine vurup kaçtıysa ve tamiri sanayide yaptıysa hiç kayıt olmamasına rağmen boyalı olabilir..bence en güzeli gidip incelemek..ama araç harbiden güzel görünüyor.

4. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    40 yaş kullanicisi bal peteği panjur + tavan kaplama yaptirmiş=) andropoz da heralde =)) işin şakası tabi..
    araba güzel gözüküyor eğer temizse 50.000 tl ye kapatilmali bu araç =)

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    çelişkiliymiş gercekten

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    araba satılmamış ki ? :=)

7. leoni

leoni SCW Üyesi

278
    0
    16
    verilen linkten değilde seat leon olarak aratınca çıkmıyor zaten araç dünde satılmıştır ibaresi vardı enson

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    aracı b arkadasım alcak ve cuma gunu ıst e gelcek almak ıcın,eger b sakatlık yoksa kesın almaya gelcegını soyledı satıcıya o yuzden ılanda satıldı dıe gosterdı

9. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    temize benziyor ama bi ekspertizdende geçirin

10. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    bencede adamlar kaskolu araçları illaki servise götürmüyor kendi boyacılarınada götürebiliyo ben bu işin içindeyim eğer öyle bi sorun varsa kayıtlara girmez servisde ama kaskodan gözükür kayıtları yahu neleri görüyoruz adam sıfır araba alıyo çamurluğu boyalı çıkıyo :D bence en iyisi ve en mantıklısı çok düzgün bi ustaya gösterip almak arabayı ben o boya ölçüm cihazlarıyla baktıkları boyaya bile inanmıyorum işin ne hileleri var anlatsam alcağınız arabayı nerelere gösterirdiniz

Sayfayı Paylaş