Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra satıldı...

hayırlı olsun her iki tarafa da

Her iki tarafa da hayırlı olsun Mehmet Kardeşim..

Hayırlı olsun Mehmet. Cok sevindim. Bence de en dogrusu olmus. Yine dizel, performanslı ve sedan bir araba ile yoluna devam edeceksin. Aldigin arabayi da yakindan taniyorum. Kafan rahat olacaktir. Cupraninda dogru yere gittigini dusunuyorum. Cunku Mehmet Toledo ile ne kadar emek harcarsa harcasin sonunda bir cok sebep yüzünden senin Cupra ile yapabileceklerine yetişemeyecekti. Simdi onunda hem daha cekici hem de daha performanlı bir arabasi oldu. Olabilecek en guzel takas olmus bence. Her ikinize de hayirli olsun kardesim. Allah kaza bela vermesin. Tekrar hayirli olsun.

Araçların SCW içinde kalması ve el değiştirmesi güzel oldu.Her iki tarafada Allah kaza bela göstermesin hayırlı olsun.

xx

her iki tarafada hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt