Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra sahipleri bakabilirmi

arkadaşlar fabrika çıkışı herşeyi ayarlı gelen aracın far ayarının bozuk olabilieceğine anlam veremiyorum orjinali öyle olabilirmi

ya aynı sorun bendede var akşam arkadaşlarla yolda gelirklen bile dedim bir ayarsızlık var çok aşağıda duruyor. Bi-xenonfarlar yukarı kaldırma gibi ayarı varmı?

serviste ayar yapıldı benimkine şu an çok daha iyi.

arkadaşlar fabrika çıkışı herşeyi ayarlı gelen aracın far ayarının bozuk olabilieceğine anlam veremiyorum orjinali öyle olabilirmi

yılmaz abi ben serviste çalıştığım için zamnında oradan biliyorum, bırak far ayarını vidalanmamış parça bile geliyor emin ol..

Ibiza Cupra'ların farları otomatik yükseklik ayarlı değil mi..manuel mi. ??

yılmaz abi ben serviste çalıştığım için zamnında oradan biliyorum, bırak far ayarını vidalanmamış parça bile geliyor emin ol..

+1..

Ibiza Cupra'ların farları otomatik yükseklik ayarlı değil mi..manuel mi. ??
otomatik ama zaten o yüzden sorun yaşıyoruz, adamlar otomatik ayarın standart halini yere çok yakın tutukları için araba her şartta sadece burnunun dibini gösteriyor.

haydaaaa bi-xenonu bitirdik montajı kalmıştı şimdi bunları okudum takmasam mı diyorum ....

farlarını kendin bile kaldıra bilirsin yıldız bir tornavida ile kendine göre ama 6000k d1s phılıps yada osram ile bu sorunu asarsın emin ol buna kolay gelsin

otomatik ama zaten o yüzden sorun yaşıyoruz, adamlar otomatik ayarın standart halini yere çok yakın tutukları için araba her şartta sadece burnunun dibini gösteriyor.

yerinizde olsam Seat'a mail atardım..yazılımı değiştikten sonra düzelir herhalde..önceden de şikayet almışlarsa güncelleme paketi gelebilir..sorun kökten çözüür..

yerinizde olsam Seat'a mail atardım..yazılımı değiştikten sonra düzelir herhalde..önceden de şikayet almışlarsa güncelleme paketi gelebilir..sorun kökten çözüür..

ben bu sorun bir tek bende var zannediyordum ama herkeste varmış meğerse, haklısın aslında hepimiz yaşıyorsak bu sorunu en iyi çözüm yolu o.

nerden kaldırıyoruz bu farları yukarı???

EDİT: Buldum, kaputu kaldırınca fara doğru bakınca zaten gözüküyor kalın uçlu yıldız tornavida lazım, beyaz plastik yuvası gözüken yer. Hem sağ hem sol da ayrı ayrı var bir duvara tutup farlar açıkken ayarlamayı yapabilirsiniz :)

Geri
Üst Alt