Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra-R tünele devaaaaaaaaaam

öncelikle maşallah diyorum ali abim sen neler yapmış öyle geçen akşam hiç de böyle şeyler yapmam felan diyordun yaş maş diyordun demekki halen daha gençsin be abim heyt be çöllümme bak bi makasta mest oldu valla ayrıca sunum mükemmeldi @çöllü
bi gün benide kameraya çek bakalım o tünelde neler yaşayacaksın :eek:key:;)ama @Absolut barışıda istiyorum

öncelikle maşallah diyorum ali abim sen neler yapmış öyle geçen akşam hiç de böyle şeyler yapmam felan diyordun yaş maş diyordun demekki halen daha gençsin be abim heyt be çöllümme bak bi makasta mest oldu valla ayrıca sunum mükemmeldi @çöllü
bi gün benide kameraya çek bakalım o tünelde neler yaşayacaksın :eek:key:;)ama @Absolut barışıda istiyorum
Vallahi serkanım bi anlık gaza geldim ama dikkat edersen kontrolü elden bırakmadım önüm açıksa bastım sana dediklerimin hala arkasındayım bu arada arabayı hep yatırmekta iyi değil ara sıra aksiyon onada banada iyi geliyo

Geri
Üst Alt