Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA R tampon için LİP

gurkan

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bugün trabzon bahadır Seat SERVİS e sordurdum CUPRA R Tampon LİP inin fiyatını 110 TL olark bi fiyat verdiler bana baya bi çok gibi geldi.. Daha uygun fiyatta nerden temin edebilirim ?

İstanbulda eryada en son 75 tl idi.ikinci el birisi satmadığı sürece servis dışında bulmanız imkansız

dogus oto fıyatı 75 lıraydı eryadakı gıbı,el mahkum trabzondan alcaksın zaten ama kazık attıklarını bıle bıle yapcaksın bunu

bende 75 tl ye sipariş etmiştim ankara seat ata dan. daha önceki kargoda kutuya koymadıkları için lip tamortadan kıvrılmış ve iz olmuştu. bu sefer kutulayın dedim ama dediğimi pişman oldum. 75 tl lik lipe 60 lira kargo parası verdim :D:D

bende 75 tl ye sipariş etmiştim ankara seat ata dan. daha önceki kargoda kutuya koymadıkları için lip tamortadan kıvrılmış ve iz olmuştu. bu sefer kutulayın dedim ama dediğimi pişman oldum. 75 tl lik lipe 60 lira kargo parası verdim :D:D
aynısıı bende yaşadım ata dan:D geçen ay

:) Yok ben kargolayın demem Elden ardırtırım :)

60 lira kargo mu:) abi sende kutulayın derken olayı abartmış heralde adamlar buz dolabı kutusuna mı koydular naptılar:)

60 lira kargo mu:) abi sende kutulayın derken olayı abartmış heralde adamlar buz dolabı kutusuna mı koydular naptılar:)
O na yakındı görkem. :D koca toledoya sığmadı kutu. içini açıp lipi arabaya koyarken kargo elemanlarının yüzünü görecektin. O kutudan bu mu çıktı diye :D:D

bu lip ler 99 cordobaya uyumlu olurmu acaba?

Geri
Üst Alt