Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra-R tünele devaaaaaaaaaam

Uzun Zamandır Böyle Eğlendiğimi Hatırlamıyorum.. Ben DV'in sesini okadar sevdim ki sabaha kadar vites değiştirebilirdim Ama Ali Abi bildiğin SEAT CUP pilotu gibi Arabanın Geometrisine ve AreoDinamiklerine okadar alışmış ki; Sabaha Kadar Onun Kullandığı Cuprada Tünelden Tünele gezebilirdim..

Zaten Onun Araca Binmek Luna Parkta Eğlenmekten Daha heyecan verici benim için Birde onun pilotajı Eklenince işin içine Çok çok Keyifli Oldu (tabi Bu Esnada trafikteki diğer sakinleri tahrik edici yada Rahatsız Edici hiç bir Eylemin içerisine düşemezdik)

Video o anı hissettirmiyor tam, ama müthiş bi "G" kuvveti ortadan kaldırıcısı mevcut araçta gerek hızlanmalarda gerekse virajlardaki yere yapışmalarda ve Vücudunuzun momenti değişiyor 2.vitesten 3'e 3'ten 4'e geçerken...

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.. Son Olarak Şunu söyliyeyim ya bu arabayı kullanmasın almayı düşünmeyen yada aracı kullanan bu zehri yutmuştur arkadaş aklının bi köşesinden çıkaramaz artık onu :D :eek:key:

Gardaş boşunamı direksiyona geçmedim kamera çekimiyle yetindim...Yoksa bende senin gibi böyle bir sayfa yorum yazacaktım..
Arkadaşlar dün ali abi selçuk ve ben beraberdik..Önce selçuk kullandı sonra ali baba geç direksiyona dedi geçmem dedim tüm ısrarlarına rağmen...Sebebini sizde az çok anlamışsınızdır.Makina deli bişey adamı tahrik ediyor..Geçecem direksiyonuna sonra inecem dizel leonuma binip meleye meleye eve gidecem..Rüyalarıma girer dedim..Adım gibi eminim böyle bir aracı kullandıktan sonra talep eder insan..O yüzden arka koltukta kamera çekimi ili yetindim ama akşam rüyamda çufluyordum puhahapuhahapuhaha

Ali abi tekrar maşallah diyorum kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileği ile...[MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

Kadirim vallahi bu makina dükkanda sattırır işde bozdurur adama..Mümkün mertebe uzak dur kardeşim:):) [MENTION=17541]RedLine[/MENTION]

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]
Bu arada ikinci videonun 043 sn'sindeki biiiiiip sesi kimsenin dikkatini çekmemişpuhahapuhaha

Geçen binme fırsatım oldu ali abimin cuprasına aynı yerde bir anda 180 görmüşüz ya biz anlamıyorsun hop bir anda 200km :eek::seat

Gardaş boşunamı direksiyona geçmedim kamera çekimiyle yetindim...Yoksa bende senin gibi böyle bir sayfa yorum yazacaktım..
Arkadaşlar dün ali abi selçuk ve ben beraberdik..Önce selçuk kullandı sonra ali baba geç direksiyona dedi geçmem dedim tüm ısrarlarına rağmen...Sebebini sizde az çok anlamışsınızdır.Makina deli bişey adamı tahrik ediyor..Geçecem direksiyonuna sonra inecem dizel leonuma binip meleye meleye eve gidecem..Rüyalarıma girer dedim..Adım gibi eminim böyle bir aracı kullandıktan sonra talep eder insan..O yüzden arka koltukta kamera çekimi ili yetindim ama akşam rüyamda çufluyordum puhahapuhahapuhaha

Ali abi tekrar maşallah diyorum kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileği ile...@cuprali

Kadirim vallahi bu makina dükkanda sattırır işde bozdurur adama..Mümkün mertebe uzak dur kardeşim:):) @RedLine

Hakkaten ne dediysek geçiremedik direksiyona, ne inatmış.. Sonradan anladım ki yerinde bi inatmış... :eek:key:

cupra cupra cupra cupra... :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt