Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupra R Lip

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Cupra R lip i kendımız monte edeblırmıyız acaba ? Yoksa tutup bır kaportacıya gıtmemız gerekıyormu acabA? :confused:

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    el becerisi varsa yapabilirsin sac vidası ile monte edebilirsin sanırım ama cupra tampona az uzun geliyormuş onu kesiyorlarmı napıyorlar bilmiyorum Ogün ile Arda sana o konuda en ayrıntılı bilgiyi verir:)

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    biraz kasabilir ya
    tam uymadıgından

4. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    ortadakı ıkı tırank gıbı seyı guzelce kesıyosun sonra camurlukarın kenarlarına gelen yerler uzun oralarıda taktıktan sonra kesıyosun.akıllıı vıda yanı sac vıdası ıle yap ama ben ce hıc ugrasma ver bı 10 lıra taktır derım cunku lıft olmadan zor oluyo.bıde cok guzel ayarlaman lazım yan tarafları havada olmamaması ıcın.

5. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Anlandım kardesım. bıkere görmus olsam bırısı takarken aslında yapablırım ama böle görmeden yapmak cok zor olur sanırım :)

6. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Fibercide 10 20 lira verip taktırmak en iyisi. Isıtıp, Ibiza tamponuyla paralel hale getiriyolar. Orjinal hali tampon ile uyumsuz.

7. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Anladım tsk ederım yardımlarınız ıcın :)

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    bir ustayla beraber taksan daha şık olur. çünkü lip tampona uzun gelecek. kesme biçme işlemleri oluyor.

Sayfayı Paylaş