Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra R Difüzör

ok ama arkaya takılıyo öyle mi?
Aynen öyle :)

Peki o uçları normal egzosta takabilirler mi?
Zaten onlar Egzost Çıkışı Ama işçilik gerekli sanırım normal egzost için:eek:key:
yurtdışından mı sipariş edilecek?

Egzozda oynama yapmak istemeyenler için soldan çıkışlı versiyonuda mevcut
side-1.jpg

Maliyeti düşürmek adına bi soldan birde ortan çıkışlı olarak 2 tane alıp fibermi döktürsek şuan toplamda 20den fazla kişiye ulaştık

Maliyeti düşürmek adına bi soldan birde ortan çıkışlı olarak 2 tane alıp fibermi döktürsek şuan toplamda 20den fazla kişiye ulaştık

Benceçokiyi fikir efe polyester bu işin üstesinden rahat gelirhemde öyle 400e 500 değil taşpatlasın 150-200'e:eek:key:

efe polyester 250 ye yapıyo buna benzer bi model ama ordan yaptırıcağımıza orjinalini alalım daha iyi.yaptıkları resmen çakma olmuş.iyi bi fiberci lazım

Arkadaşlar soldan çıkış için beni de ekler misiniz? Arabama yapacağım son güzellik olacak bu:)

Efe polyesterinkine baktım çok kötü..Hem o normal leon tamponu için. Benim cupra tampona uymayacaktır. Bize orjinal ürün gerekli..

Şuan fiberini 175 liraya orjinal kalıpdan yaptırarak alma şansımız var ne dersin scw

Geri
Üst Alt