Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Pedal Takimi Aldim,servis sizce kaca takar?

Kaan abı basıt ıs onları takmak servıse gıtmeye gerek yok bence

banada DSG olduğu için gaz ve fren pedalı lazım orjinal ayak dayamayı servisden aldım taktırdım zaten ama nerden ulcam diğerlerini ?

geçen bakımda makyaj öncesi pedallar için karar verdim, keleşler bunlara uymaz dedi bende sadece ayak dayama aldım gerisi öyle siyah siyak kalsın. halıfleks kirlenmese dayamayı da almayacaktım, şimdi şantiyede diz boyu çamur var iyiki almışım ayak dayamayı yoksa orasını temizleyebilmek mümkün olamıyacaktı.

geçen bakımda makyaj öncesi pedallar için karar verdim, keleşler bunlara uymaz dedi bende sadece ayak dayama aldım gerisi öyle siyah siyak kalsın. halıfleks kirlenmese dayamayı da almayacaktım, şimdi şantiyede diz boyu çamur var iyiki almışım ayak dayamayı yoksa orasını temizleyebilmek mümkün olamıyacaktı.

hangısını aldın abı bu resımdekınden mı aldın ?

Arkadaşlar bugün Doğuş oto Kartalda Ayak dayama ve Pedal seti Taktırdım. Golf GTI seti tırnağına kadar aynı. Süper oldu, bir arkadaşımız taktırmıştı geçen gün sitede görmüştüm. Çok yakıştı biraz tuzlu ama ,,:)

tuzlu olan gaz pedalı, onu komple değişiyorlar diğerleri ona nispeten ucuz aslında. Ben sadece ayak dayama aldım, pedallar kirlense çözüm kolay ama halıflex kirlenince kolay temizlenmiyor.

tuzlu olan gaz pedalı, onu komple değişiyorlar diğerleri ona nispeten ucuz aslında. Ben sadece ayak dayama aldım, pedallar kirlense çözüm kolay ama halıflex kirlenince kolay temizlenmiyor.

Evet Haklısın, pahalı olan gaz pedalı. Ama takım harika oldu bee,,:)

Yok be Faruk komple falan degismiyor..ben takimi 180e aldim sadece basilan yer degisiyor..komple degismedi ..zaten bana sadece pedal geldi..altinda mekanizmasi gelmedi..serviste aparati var dakikada lastik kisim cikiyor aliminium kisim takiliyor..

Geri
Üst Alt