Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA Pedal Seti, SCW'e Özel Toplu Alım İndirimli..!

toplu alıma benide yazın manuel modülsüz istyorum ödemeyi nasıl nereye ne zmn yapıyoruz

kredi kartıyla alabilmeyle ilgili bir sorum olacaktı gani bey.nasıl..alabiliyormuyuz kredi kartıyla?eğer alabiliyorsak şuan değil ama salı günü zaten ankaradayım kesin alıyorum

Benide ekleyin Modülsüz DSG li set ayak dayama+fren+gazpedalı olarak.

bende sadece ayak dayama mevcut, diğerleri en uygun fiyatlı hangisi olabilirse ve liste falan yapılacaksa dahil olabilirim. Yani sadece pedallardakine ihtiyacım var.

toplu alımda bende dahil olabilirim :eek:key:

toplu alımda beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar

şu aralar nakitim yok kart kullandırırsanız beni de ekleyin

5. de ben olayım bari kredi kartı ile oluyorsa güzel olur

kredi kartı olacaksa bende düşünüyorum hatta %90 alırım heralde

Bende de pedal seti var ayrılamıyorsa beraber alabiliriz!Ben sadece ayak dayamayı alabilirim mesala istersen.

görüntü için modülsüz yeterli yani :) o zaman benide yazın 1 tane modülsüz DSG olarak

toplu alıma benide yazın manuel modülsüz istyorum ödemeyi nasıl nereye ne zmn yapıyoruz

Benide ekleyin Modülsüz DSG li set ayak dayama+fren+gazpedalı olarak.

Gani Bey 5 Demiştiniz 10 kişi oldu..
İçinizden bi arkadaş bu iş için Gönüllü olur Alım için Gani Beyle iletişime geçerse iyi olur..

Gani bey hesap numarası versin biz hesaba eft yapalım adres bilgilerimizi özelden atarız gani beyde sıraylar kargolar.

Kredi kartı ile sanal marketten size özel satış acar oradan belirli bir komisyonla satıi yapabilir sanırım.

Geri
Üst Alt