Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA Pedal Seti, SCW'e Özel Toplu Alım İndirimli..!

Selçuk rapor etmişsin de ilk mesajını düzenleyerek listeni oluşturabilirsin :)

Arkadaşlar toplamda 7 kişi oldu galiba ama
2 ADET DSG
6 ADET Manuel pedal seti var kim dışarda kalıyor Bilmiyorum ama Şimdi moderatöre bildiricem.. Liste tarzında bişey yapabiliosak yapıcaz yoksa zaten istenen sayıya ulaşıldı...
İsteyen Teker Teker; isteyende grup halinde siparişini verebilir..
İlk mesajda Satıcının Telefon numarası Mevcut, ordan satıcıyla ilatişime geçerseniz sizin için Sahibinden.com da GET (Güvenli E-Ticaret) ile Ürünleri Size özel satış yaparak ürünü size Sunacaktır..
Bilindiği Gibi sahibinden.com ve diğer e-alışveriş sitelerinde kredi kartı ve ödeme seçenekleri mevcuttur..

modül olayı nedir ? bide DSG pedal fiyatı nedir ? düşünüyorum :)

Merhaba Arkadaşlar, Kendi arabama alarak, takıp kullandığım Aşağıdaki Cupra Pedal Setini tacir Arkadaşla konuşup Seat Club Word'e Özel Toplu Alım İndirimi Yaptırdım. İlgilenenlere Duyurulur..

Ekli dosyayı görüntüle 3613 Ekli dosyayı görüntüle 3614

Pedal Seti + Ayak Dayama (Modülsüz)= 175 TL (SCW'e Özel Fiyat)
Pedal Seti + Ayak Dayama (Modülle Birlikte)= 225 TL (SCW'e Özel Fiyat)

Bu İndirimden faydalanabilmek için SCW'üyesi olduğunuzu söylemeniz ve En az 5 Adet Alım yapmanız Gerekmektedir..

Tacir Arkadaş: Gani Karagöz
İletişim: 0506 990 29 06

Dışarıya Satılan Fiyat:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...azi-araci-seat-leon-pedal-set-46595417/detay/?

Not: Bu uğraşım; Arayanla, Bulamayanı Buluşturmaktan öte Bi amaç Gütmemektedir..
Arkadaslar ben de Gani Bey'den almistim zamaninda pedal setini..Gercekten cok durust ve sozunu tutan bir insan. Tabi ben biraz daha pahaliya almistim o ayri:)

Bu arada modulsuz almaniz daha avantajli cunku sadece 2 dakikda serviste gaz pedalinin eski plastigi cikartilip alumunyum kisim takiliyor.. Urun %100 orjinal..

Sanırım ben foruma gelmeden önce ismim gelmiş :) Teşekkür ederim Kaan bey amacım para kazanıp çok kar etmekten ziyade,uzun vadeli müşterilerimin güvenini kazanıp bana yetecek kadar kazanmak olduğu için elimden geleni yapıyorum.Hakkımdaki iyi düşünceleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Fiyat konusu maalesef öyle,hangi ürün olursa olsun ilk alanlar hep daha pahalıya alıyor ben bu ürünleri ilk getirdiğimde serviste 700 lira iken ben hatırı sayılır müşterilerime 300 liradan veriyordum. Tedarikçilerin fiyatları düşürmesi döviz fiyatlarındaki düşüş fiyatları bu kadar geriye çekti. Aslına bakılırsa bu bir fırsattır ABT'nin replika pedal takımları ile aynı fiyata orjinal ürün alma şansına sahipsiniz. Selçuk beye çok teşekkür ederim benim yerime pek çok soruya cevap vermiş zaten kendisiyle 2 gündür telefonda sıkça görüşüyoruz,kendisinin hiçbir kazancı olmamasına rağmen kendi işi gibi koşturdu bugüne kadar. Konu ve ürünler hakkında sormak istediğiniz birşey olursa memnuniyetle cevaplarım.

Sanırım ben foruma gelmeden önce ismim gelmiş :) Teşekkür ederim Kaan bey amacım para kazanıp çok kar etmekten ziyade,uzun vadeli müşterilerimin güvenini kazanıp bana yetecek kadar kazanmak olduğu için elimden geleni yapıyorum.Hakkımdaki iyi düşünceleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Fiyat konusu maalesef öyle,hangi ürün olursa olsun ilk alanlar hep daha pahalıya alıyor ben bu ürünleri ilk getirdiğimde serviste 700 lira iken ben hatırı sayılır müşterilerime 300 liradan veriyordum. Tedarikçilerin fiyatları düşürmesi döviz fiyatlarındaki düşüş fiyatları bu kadar geriye çekti. Aslına bakılırsa bu bir fırsattır ABT'nin replika pedal takımları ile aynı fiyata orjinal ürün alma şansına sahipsiniz. Selçuk beye çok teşekkür ederim benim yerime pek çok soruya cevap vermiş zaten kendisiyle 2 gündür telefonda sıkça görüşüyoruz,kendisinin hiçbir kazancı olmamasına rağmen kendi işi gibi koşturdu bugüne kadar. Konu ve ürünler hakkında sormak istediğiniz birşey olursa memnuniyetle cevaplarım.

şimdi kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız diycem olmıycak gıyabında tanıdık hoş geldin :)

bende sadece ayak dayama mevcut, diğerleri en uygun fiyatlı hangisi olabilirse ve liste falan yapılacaksa dahil olabilirim. Yani sadece pedallardakine ihtiyacım var.

Bende de pedal seti var ayrılamıyorsa beraber alabiliriz!Ben sadece ayak dayamayı alabilirim mesala istersen.

Bu ayak dayama nasıl montaj oluyor bilen var mı?

Geri
Üst Alt