Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA Pedal Seti, SCW'e Özel Toplu Alım İndirimli..!

arayan birçok arkadaş modüllü istiyor ama hiç geregi yok arkadaşlar direk takın birde modüllüsüne para harcamanıza gerek yok bence

Ben bocada modülsüz kullanıyorum mesela... Leonun ayak dayamasını aldım 50 TL ye taktırdım..

arayan birçok arkadaş modüllü istiyor ama hiç geregi yok arkadaşlar direk takın birde modüllüsüne para harcamanıza gerek yok bence

Aynen, Fotoğrafta Gördüğünüzde modülsüz, Arabanın orijinal modülüne takılı, hiç bir farkı yok.. 50 TL daha Ucuz sadece ;)

toplu alımda beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar

şu aralar nakitim yok kart kullandırırsanız beni de ekleyin

5. de ben olayım bari kredi kartı ile oluyorsa güzel olur

Kredi Kartı için Sanalpazar kullanabilirsiniz. Ayrıca ayak dayama tek olarak ne kadar ve ölçülerini bi yazabilir misiniz?

kredi kartı olacaksa bende düşünüyorum hatta %90 alırım heralde

Arkadaşlar toplamda 7 kişi oldu galiba ama
2 ADET DSG
6 ADET Manuel pedal seti var kim dışarda kalıyor Bilmiyorum ama Şimdi moderatöre bildiricem.. Liste tarzında bişey yapabiliosak yapıcaz yoksa zaten istenen sayıya ulaşıldı...
İsteyen Teker Teker; isteyende grup halinde siparişini verebilir..
İlk mesajda Satıcının Telefon numarası Mevcut, ordan satıcıyla ilatişime geçerseniz sizin için Sahibinden.com da GET (Güvenli E-Ticaret) ile Ürünleri Size özel satış yaparak ürünü size Sunacaktır..
Bilindiği Gibi sahibinden.com ve diğer e-alışveriş sitelerinde kredi kartı ve ödeme seçenekleri mevcuttur..

Geri
Üst Alt