Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra motor yağ?

ben 10/60 koyuyordum edge

köksalım çok kalın olmuş kardeşim yaw..hiç gerek yoktu 10-40 da fazlası ile yeterdi mobilin ama tercih senin tabiki aslanım sizler gençsiniz daha iyi bilirisiniz ben eski kalıyorum biraz

zafer abi arabada REVOSTAGE1-FORGE DUMP VALVE-AEM COLD AİR KİT var seninki kadar dolu olmasada :) tavsiyen 5-30 dimi birde ben ortayla sonu iptal ettim iyimi yaptım kötümü?

ben 5-30 race motül kullanıyorum ona göre hesap et
sende ya motül yada mobil 1 esp devammm yürüüü ...:hosgeldin:

ben 5-30 motül kullanıyorum ona göre hesap et
sende ya motül yada mobil 1 esp devammm yürüüü ...:hosgeldin:

sen motül koyuyorsan sorun yok abi arkandan geliyorum :) bu orta susturucu ile sonu iptal ettim faydası olurmu yoksa zararımı olur?

sadece sonu iptal etseydin de yeterdi orta kalsaydı düz boru gibi olmuştur sesten duramazsın yada ortaya spor koy arkaya çift çıkış ağız yap sorun olmaz

80 lık dp sonrası 76 devam ettır ortada da b tane hks tıpı varex koy cunku varex ın oval 76 lıgı sıgmıyor arabanın altında hc b yere.kalanını da duz boru ıle devam ettırır kendı ucunu kaynatırsın boruya.Istedıgınde performans ıstedıgınde huzur bulursun;)

Geri
Üst Alt