Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cupra lip

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alizan tarafından paylaşıldı.

1. alizan

alizan SCW Üyesi

36
    3
    8
    lipin farklı modelleri oluyormu yoksa tek tipmi oluyor yada makyajlı lip makyajsız lip diye ayrılıyormu ankarada serviste sormustum adamlar anlamadı ne oldugunu internetten kodunu bulmuslardı oda eski kasa leon üzerinde gösteriyordu acaba o yeni kasa makyajlı leona uyarmı bilginiz varmı bu konuda ? birde malumunuz ankaradaki ATA kapandı oyüzden bulamıyorum hiç biyerde ankara içinde bulabileceğim biyer varmı ?

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    walla Ankara'da bnde arıyorum bulursan banada haber wer bi zahmet:D

3. BAHRİ

BAHRİ SCW Üyesi

81
    19
    8
    Ankara da bulabileceğinizi sanmıyorum... KAYADİBİ SEAT... 0216 365 17 14 nolu telden arayıp yedek parça ile görüşün... Kargo yolu ile gönderiyorlar... Birçok kişi makyajlı kasaya uyguladı.. Eli düzgün bir ustaya götürürseniz halleder... Fiyatı 100 lira olması lazım....

4. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    montajını yaptıran biri bilgi verirse güzel olur. elbet bi şekilde alınır ama montajı zor diye düşünüyorum yaptıran varsa yapan ustaya bizde götürebiliriz

5. BAHRİ

BAHRİ SCW Üyesi

81
    19
    8
    öncelikle kim yaparsa yapsın makyajlı kasa için çıkarılmış bir parça değil... Bu nedenle tamamen içinize sinmez... Ben yaptırdım ama 2 gün sonra söktürdüm...

6. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    ben cok yakıstırıyorum makyajlı makyajsız farketmez.montajıda kolay aslında ama aracı lıfte kaldırmadan montaj yapılamaz bı kısı karsıdan bakıyor dıgerlerıde onun talımatıyla sımetrıgını ayarlıyor ve vıdalanıyor bız kndımız yapmıstık.zaten goturecegınız sanayı ustasıda parcayı ılk gordugunde ne oldugunu anlamıcak bılgısı olmıcak olay sadece sıze kalmıs tarıf edıp vıdalatcaksınız...

7. alizan

alizan SCW Üyesi

36
    3
    8
    montajında sorun olacagını sanmıyorum ben cupra tampon var bende sadece bulamıyorum ankarada

8. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    seat eryadan size 100 tlye alabilirim.kargoyla elinize ulaşır gerisini halledersiniz.hatta ankaradan kadir arkadaşımızda beni aradı bugun lip ile alakalı beraber alırsanız kargo daha ucuza gelir hemde işiniz görülür :eek:key:

9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    abi alıcam muhtemelen. konu için ulaşırım yarın sana telden:eek:key:

Bunu beğendi. erkani bunu beğendi.
  10. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0