Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Kitlerden sonra şimdide Pedal seti ve paspas takımım...

bencede çok iyi havuz seklınde olması gule gule kullanın...

güle güle kullan havuzlu paspas seti düşündüğümden ilginç ve güzel durmus maşşallah

hayırlı olsun çok gzel olmuş çokta kullanışlı ürünler özellikle pedal seti çok değiştiriyor arabayı :D

12817.jpg

şu parçayı nereden temin ettiniz? çok şık duruyor

Volkan linki veriyorum buradan aldım gerçekten göründüğünden çok kaliteli ve orjinal duruyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-leon-2006-uzeri-krom-kapi-esigi-4-prc/detay/
Paspaslar için Arkadaşlar kauçuk değil üst yapısı karbon tasarımlı yumuşak süngerimsi strafor yumuşaklığı var ve ısıtılarak şekillendirilebiliyor, altı ise su geçirmez naylonumsu plastik gibi fakat çok yumuşak ve hafif kesinlikle kauçuk hantal kaba sert değil kullanımı çok rahat sadece sürücü tarafında alt bölmenin çıkıntısına takılıtordu orayı iki küçük kesikle açarak düzleştirip koltuğun altına aldım ve yere sabitleme aparatı var onola sabitliyebiliyorsunuz. Bence halıdan çok kullanışlı ve görsellik ön planda değrmi? fazlasıyla Değer...

ufuk valla şahane olmuş bu aksesuarlar..link için de teşekkür ederim..
sipariş verebilirim sanırım...
bir de şu arkada iki paspas arasında şaft tünelinin ortasından uzanan paspasın ilave parçasını takmasak da oluyor mu?

Güzelmiş ya güle güle kullan. Yeni paspas almıştım şimdi bir de bundan mı alsam diyorum.

ufuk valla şahane olmuş bu aksesuarlar..link için de teşekkür ederim..
sipariş verebilirim sanırım...
bir de şu arkada iki paspas arasında şaft tünelinin ortasından uzanan paspasın ilave parçasını takmasak da oluyor mu?

ayrı parça o volkan zaten

Volkan o ayrı parça isteğe kalmış istersen çıkarabilirsin bizde iki çocuk olunca takmak zorunda kalıyoruz çok fazla kirlenmesin hesabı.

Geri
Üst Alt