Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Jant ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Değerli arkadaşlar; aero lu beyaz leonuma jant bakınıyorum..

O.Z. ultraleggera düşünüyodum ama bazı arkadaşlarımızın 5 kollu jantları önerisi ve garanti sorunu nedeniyle şu an cupra jantına yogunlaşır gibi oldum.. Servis 600tl demişti tanesine.

1) 18" bu jantlara itirazı olanlar varsa ya şimdi etsin ya da sonsuza kadar sussun dicem :) ne dersiniz nasıl durur..

cupra.jpg

2) Konfor, performans, tüketim farklılıgı konusunda 16 dan 18" geçenler görüşlerini bildirirse sevinirim. Jantın ağırlıgını bilen var mı ? Çok farkedecekse O.Z.a mı yönelsem ?

3) Son sorum da ben bunları yaysız kullansam olmaz mı, hemen olmazlar gelcek biliyorum ama zaten incelen yanak bi de yay olayı at arabasına dönmesin içerisi diyorum, kaldı ki şehir içi değil kötü yollarda da kullanacam ben bunu

Bunların dışında önerisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim

Şimdiden teşekkürler :)

bu jant 19 bıldıgım kadarıyla ama ben olsam bunu asla almam... o kadar paraya cok kalıtelı sıfır bı OZ alırım hemde cok daha hafıf... ıllakı servısten alınacaksada ya 5 kollu porschenın jantından alırım yada makyajsız kasa cupranın jantından

çok pahalı bence. 2.000 liraya hem çok şık bir jant hem de lastiği alırsın.

bu jant 19 bıldıgım kadarıyla ama ben olsam bunu asla almam... o kadar paraya cok kalıtelı sıfır bı OZ alırım hemde cok daha hafıf... ıllakı servısten alınacaksada ya 5 kollu porschenın jantından alırım yada makyajsız kasa cupranın jantından

18" yoksa direkt elerim daha iyi olur :) porsche inda 18" yoktur herhalde bakayım bi sağol Şemun

çok pahalı bence. 2.000 liraya hem çok şık bir jant hem de lastiği alırsın.

sağol Mehmet haklısın, pirelli pzero larada 450 demişti tanesi servis 4200tl yi buluyodu set :(

ender abı dur sana porchye benzeyen jantı gostereyım cupranınkındende daha guzel bırazdan resmı koyarım bu arada senın resımdekıler 19

abi bu jant 18'' ve agırlıgıda 12 kg civari alıcaksan abi bunun koyu rengini al bide potenza var onda bacaklar düz iniyo onunda sadece 19'' olanı var servisten alıcaksan abi makyajsız cupra jantı al onlar daha güzel duruo

resimdekiler 19" gibi evet , porsche benzeyen derken ?

bunu görmüştümde nedense çok sıradışı durmadı :) arabanın üstünde görmek lazım belki

abartı bır jant degıl ahmet abının aracında vardı ama hem şık hemde sade bı jant ama zevk işi tabiki almaya kalkıstım ama servıs fıyatı pahalı geldı:(

abi bu jant 18'' ve agırlıgıda 12 kg civari alıcaksan abi bunun koyu rengini al bide potenza var onda bacaklar düz iniyo onunda sadece 19'' olanı var servisten alıcaksan abi makyajsız cupra jantı al onlar daha güzel duruo

12kg mı maşalalh :) 19 hiç düşünmüyorum, 18" zar zor karar verdim istemeyerek :) ) bu jant makyajsızınkinden daha iyi duruyo diye düşünmüştüm gerçi..yine bi bakayım sağolasın İbrahim, sen naptın düşünmüyosun galiba :)

Geri
Üst Alt