Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA JANT Arıyorum...

taniverson

Kayıtlı Üye
2006 model ibiza için 17" yada 16" CUPRA JANT ARIYORUM bilgilerinize...
resimdeki jantlardan arıyorum... bulalım artık:) :)

.12816351_x7c.jpg

Ekli dosyalar

• 12816351_x7c.jpg
    12816351_x7c.jpg
    38.9 KB · Görüntüleme: 37
Sahibinden.com ' da görmüştüm galiba bir bakıyım kardeşim

bende 2008 leon cupra jantı bakıyorum uzun zamandır :(

o jantların 16 sı var mı ki yahu ? imkansızı istiyorsun bence,olsa bile çok yüksek rakamlar isterler.inşallah bulabilirsin

iyde bu jant 18" ve küçük ebatıda yok sadece replika üreticilerine bakmak lazım ama ben bu jantın replikasını ne duydum ne gördüm ikinci el olarakda çok zor bulmanız en sorunsuzu servis :)

Valla bulabilirsem 18" e bile razıyım tabii bulabilirsem :((( Servisle görüştüm tanesine 750 $ dediler ve ellerinde yok siparişle gelcekmiş :(((

İşine karışmak gibi olmasın ama yapacaklarını düşünürsek ve cupra jantın ağırlığınıda hesaplarsak aracını daha erken yoracaktır.
Ben olsam yine enkei rp f1 bakardım hafifliği ve sağlamlığı zaten belli
cupra 17'' 11,5 kg-enkei 6,2 kg gibi büyük farklar var.Bunu birde 4 lastikte düşündüğümüzde fark çok beliriyor.

xx

mk1 cupra jantının 16 sı yok.3 sene önce 17 replikası vardı.Şuan bulma ihtimalin nedir muallak.17 ve 18 ini servisten alabilirsin ancak

dediklerin çok mantıklı engin ama dediğim gibi bir düşünce bir fikir olabilirse iyi ama olmama ihtimali şuana kadar az dı fakat şimdiden sonra çokçok zor olma ihtimali diye düşünüyorum :/ Teşekkürler can bilgilerini forumda buldum bilgilendirmeler için tekrar teşekkürler...;)

Geri
Üst Alt