Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra jant arıyorum

herkezın ıhtıyaclarına gore ıstedıgı fıyatlara verıyorlar.gecen ay uzernde potanza lastıklı sekılde 1200 tl ye aldık yanlıs hatırlamıorsam zonguldak ta bı arkadastn adam cok sıkılmıs o sekılde kullanmaktn coluk cocuga karıstım satıcam dedı telde pazarlık ederken arkadan esının sesı gelıyordu ver artık ugrasma dıe adam o paraya braktı bıze sorunsuz bı sekılde.

herkezın ıhtıyaclarına gore ıstedıgı fıyatlara verıyorlar.gecen ay uzernde potanza lastıklı sekılde 1200 tl ye aldık yanlıs hatırlamıorsam zonguldak ta bı arkadastn adam cok sıkılmıs o sekılde kullanmaktn coluk cocuga karıstım satıcam dedı telde pazarlık ederken arkadan esının sesı gelıyordu ver artık ugrasma dıe adam o paraya braktı bıze sorunsuz bı sekılde.

bunun adına düşeş denir piyasayı belirlemez

bir ben bulamıyorum zonguldakta jant lastikk öfff

bunun adına düşeş denir piyasayı belirlemez
kesınlıkle sana katılıyorum cupra jantını o fıyata aldık 1100 tl agra jantları sattık bnm solemek ıstedıgım satmak ısteyen satar ıstemeyen satmaz ama alan ve satanlar var.

arkadaşlar tartışılan jantlar kupon jantlardır heryerde bulamassınız o yüzden satan istediği fiyatı söylemekte özgürdür ve hakkıdır sonuçta servis fiyatının üstünde söylemiyor benim jantlara 2000 tl veren oldu bu iş zevk işi zevkte fiyat sorgulanmaz

Geri
Üst Alt