Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupra Egzoz

Konu, 'Gider Egzoz Mustafa GİDER' kısmında tolkar tarafından paylaşıldı.

1. tolkar

tolkar SCW Üyesi

11
    4
    3
    merhabalar 2011 ibiza cupra aracim var.bugun aracimin arka susturucusunu degistirdim cift cikisli krom bir susturucu tup takildi ama ses yok hic.aracimda yazilim var orta susturcuyu iptal edip daha iyi ses alabilirmiyim veya patirdama??

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    cutout egzost taksan daha iyi bendede ibiza cupra vardı kumandalı egzust kullanıyordum sesindende çok memnundum bide down pipe yaparsan hem bağırır hemde vites geçişlerinde bırt bırt ses alırsın

Çöllü ve kaanoksuz bunu beğendi.
  3. tolkar

tolkar SCW Üyesi

11
    4
    3
    malum izmirde bu islerden pek anlayan yok onun icin bu islere cok girmek istemiyorum orta iptali isimi gorurmu acaba

4. mehmetsatir

mehmetsatir SCW Üyesi

86
    43
    18
    İzmir'de Celal ve Onur ile görüşürsen egzoz konusunda sana yardımcı olurlar. Her ikisininde aracında kumandalı egzoz var, Onur hatta kendisi icat etmiş. Ben araçlarına da bindim ses muhteşem. Vites değişmelerinde kendini formula pistinde hissediyorsun, çıkan patırtı harika. Kumandayı kapattığında herşey normale dönüyor.

Çöllü ve cuprali bunu beğendi.
  5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Cut Out :eek:key:

6. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    + 1905

7. EFEPOL

EFEPOL SCW Üyesi

157
    39
    28
    performans arıyosan down pipe orta yı iptal et sona iyi bir susturucu koy bende öyle kimseden kötü yorum almadım sesle ilgili cut out yaparsan performansta kayıp yaşarsın ama ses olur mu olur

REİS38 ve Çöllü bunu beğendi.
  8. tolkar

tolkar SCW Üyesi

11
    4
    3
    o taktirdigim yatay sekildeki cift cikisli tup kalsa ortayi iptal etsem nasil olur performan kaybi yasanirmi yazilim var arabamda.birde onur ve celale nasil ulasabilirim.

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    +1

Sayfayı Paylaş