Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra egsoz sistemi

lazuriss

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba :) Aracim Cupra ve ben bazi ufak dokunuslar yapmistim fazla kurcalamadan araci. Simdi ise biraz araci dusurmek istiyorum bir de egzoz sistemi. Full sistem egzoz degil sadece biraz tok ses ve aracin alt devirlerini oldurmeden performans kaybi yasamadan bunu nasil yapabiliriz onerileriniz nelerdir ? Simdiden tesekkurler :)

Konuyu yanlış yere açmışsınız taşımasını yaptım ve başlığı düzenledim

Bostancı otosanayi de gider egsoz mustafa abiye gidip istediğin gibi kaliteli bir ses alabilirsin

kurye ile elden teslime verildi

Eksoz da pek fikrim yok ama aracı düşüreceksen vogland yay al derim ben de ondan cok memnunun 30 mm alcaklık saglar konfor mükembel

Down pipe yaptırabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

down pipe da çok yer alt devirlerin öldüğünü söylüyo üst devirlerin canlandıgını

Herkese merhaba :) Aracim Cupra ve ben bazi ufak dokunuslar yapmistim fazla kurcalamadan araci. Simdi ise biraz araci dusurmek istiyorum bir de egzoz sistemi. Full sistem egzoz degil sadece biraz tok ses ve aracin alt devirlerini oldurmeden performans kaybi yasamadan bunu nasil yapabiliriz onerileriniz nelerdir ? Simdiden tesekkurler :)

kat iptali ve susturucu iptali yaparsan güzel tok ses veriyo

@uur9334 benim alt devirler hala çok canlı
Hatta eskisinden daha iyi durumda

Geri
Üst Alt