Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra ön tampon arıyorum

gl5010

Kayıtlı Üye
arkadaslar 2009 leonum var ona uygun cupra ön tanpon arıyorum bılgısı olan satan bılen varsa yardımlarınızı beklıyorum....

Sadece servislerde bulabilirseniz diye biliyorum. Zaten 2.el satan birisi sadece bir günde satıyor. Serviste komple ön tampon, alt orta ızgara ve sağ sol sis kapaklarının fiyatı 718 TL. Boyalı fiyatı ise 918 TL.

Abi sitemide satmak isteyen olursa, çok zor ama cıkmacılarda ve % 100 yetkili serviste bulabilirsin

Cıkmacılarda bulunabılıyor yenı kasanın cupra tamponu

ben servıse gıttım onlarda bı cupranın şase numarası istedıler aslında servısten almmak daha mantıklı gelıyor bana orjınal sonusta

Serviste 1liranın ustunde işçilik dahil çıkmada zor ya

çok araştırmak lazım, sürekli takip içinde olursan çıkmacıdan bulabilirsin. Ama bekleyemem diyorsan servisten başka çare yok

sana servisten ön Cupra tampon her şey dahil 850-900 Lira'ya mal olur..

sence hangısı ıyı ve saglıklı olur yigit

Kemal servisten yana kullan tercihini. Bir sıkıntın olursa karşında yetkili birini bulabilirsin ama çıkmacıda işin zordur aksilikler olunca.

Geri
Üst Alt