Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra ön Lip arıyorum.

kayadibinden serhat beyle görusun scw den arıyorum degın yardımcı olur yoksada ketirir sakın kargo ıstemeyın lipten fazla kargo odersiniz yok avrupa yakasındaysanız dogus maslak serkan bey dursun yonlendirdi derseniz yardımcı olacaktır

Çok teşekkür ederim aradım ama sayıma girdikleri için bi daha ki hafta gelicekmiş.

kayadibinden serhat beyle görusun scw den arıyorum degın yardımcı olur yoksada ketirir sakın kargo ıstemeyın lipten fazla kargo odersiniz yok avrupa yakasındaysanız dogus maslak serkan bey dursun yonlendirdi derseniz yardımcı olacaktır

telefon ile sor istersen

kardeşim servisten sipariş vericeksin 2 günde gelicek yeni bosna altınyıldızın ordaki servis siparişle getiriyo 85 tl civarıydı en son

kardeşim servisten sipariş vericeksin 2 günde gelicek yeni bosna altınyıldızın ordaki servis siparişle getiriyo 85 tl civarıydı en son

Anadolu yakasında ikamet ettiğim için pek bilmiyorum Avrupa yakasını servisin adı nedir? İnternetten telefon numaralarını bulayım.

Geri
Üst Alt